11.kolo - Bušince sa výhrou vo Vidinej dotiahli bodovo na lídra Jelšavu, Nenince zničili Hajnačku rekordne 18:0, Tisovec vezie cenný bod z Hnúšte, Poltár prehral druhýkrát v rade, nestačil na Halič, Revúca uspela v Tomášovciach, Koštial dal 21 gólov

16.10.2012 17:02

11.kolo - 13. a 14.10.2012

Vidiná - Bušince 0:3 (0:0)

Góly: 56´Jozef Koštial - 0:1, 58´Jozef Koštial - 0:2, 75´René Račko - 0:3, čisté konto udržal Benjamín Motoška

Nenince - Hajnačka 18:0 (12:0) - hostia nastúpili na zápas len s 9 hráčmi

Góly: 3´Nikolas László - 1:0, 5´Peter Cibuľa - 2:0, 8´Dominik Zaťko - 3:0, 12´Peter Cibuľa - 4:0, 22´Ádám Očko - 5:0, 23´Ádám Očko - 6:0, 26´Dominik Zaťko - 7:0, 27´Dávid Očovský - 8:0, 28´Ádám Očko - 9:0, 29´Adam Bodzsár - 10:0, 33´Nikolas László - 11:0, 45´Adrián Zaťko - 12:0, 47´Adam Bodzsár - 13:0, 50´Adrián Zaťko - 14:0, 51´Dominik Zaťko - 15:0, 55´Peter Cibuľa - 16:0, 58´Ádám Očko - 17:0, 60´Adam Bodzsár - 18:0, čisté konto udržal Frederik Molnár

Hnúšťa - Tisovec 1:1 (0:0)

Góly: 60´Ladislav Vlček - 0:1, 76´Tomáš Paššák - 1:1

Tomášovce - Revúca 1:3 (0:0) - Ľudovít Sušila, Ján Švihla

Góly: 50´Lukáš Mušuka - 0:1, 57´Jozef Valaštek - 0:2, 78´Jozef Valaštek - 0:3, 87´Lukáš Bakuľa - 1:3, v 58´min. nepremenil domáci hráč Patrik Studený za stavu - 0:2 pokutový kop

V 11.kole V.lige dorast sme vycestovali do Tomášoviec.Od úvodu stretnutia panovala nervozita na ihrisku,ktorú spôsobili svojimi mylnymi rozhodnutiami dvojica rozhodcov, na ktorú sa s tribúny ešte k tomu díval aj delegát stretnutia.Naši chlapci súpera zatlačili na jeho polovicu a vytvárali si sľubné gólové priležitosti.Súper sa len sporadicky a bez efektu dostával na našu polovicu.Náš brankár v prvom polčase dá sa povedať,že bol bez nejakých vážnejšich zákrokov.Súperové zákroky v rámci hry boli na hranici regulárnosti,čo prinieslo na našej strane množstvo ošetrovaní. Niekoľko tutových šancí sme znova nevyužili a polčasový stav na svetelnej tabuli ukazoval skóre 0:0. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním urobiť niečo s výsledkom a pokúsiť sa doviezť toto stretnutie do úspešného konca.Naša hra sa najmä zlepšila v koncovke a naši chlapci,čím ďalej tym viacej zamestnávali súperovho brankára.V 50.minúte po peknej akcii to konečne vyšlo a do tabuľky strelcov sa zapísal aj Lukáš Mušuka svojim prvým gólom v sezóne.Naši chlapci dostali ešte väčšiu chuť do hry a v 57.minúte po peknom centri Končeka sa náš najlepší strelec hlavou nemýlil a zvýšil na 0:2. Po strelení druhého gólu sa ako keby roztrhlo vrece zo žltými kartami, ale žial bohu len na našu stranu.Všetko vyústilo, keď v 58.minúte hlavný rozhodca po vymyslenej ruke odpískal v neprospech nás pokutový kop, ktorý bravúrne zneškodnil náš brankár.Naši chlapci naďalej v pohode pokračovali a v 78.minúte náš najlepší strelec Valaštek pridal ďalší pekný a dôležitý gól do súperovej siete.V samom závere sa súperovi podarilo predsa skórovať a po hrubej chybe v našej obrane znížiť na konečných 1:3. Zostava : Sušila - Korim , Antal , Urc , Knotek , Kasper , Konček , Hreňo , Šmídt , Valaštek , Černický
Striedali : 46.min. Kasper - Mušuka
Góly :50 . min. Mušuka , 57 . min. Valaštek , 78 , min. Valaštek
Žltá karta : Antal , Konček , Urc , Mušuka , Sušila

Halič - Poltár 2:0 (1:0)

Góly: 33´René Kuchár - 1:0, 75´Matej Láska vlastný gól - 2:0, čisté konto udržal Kristián Košťál

Málinec - Kokava nad Rimavicou 3:1 (3:0)

Góly: 6´Jaroslav Balog - 1:0, 9´Jozef Machala - 2:0, 32´Jaroslav Balog - 3:0, 87´Stanislav Nosáľ - 3:1