12.kolo - Zvolen a R.Sobota plece pri pleci do konca jesene, Kysucké derby pre K.N.Mesto, Rajec prekvapil v Banskej Bystrici, Kremnička v Lučenci, Badín uhral bod v Bytči, Illéš pridal 14.gól a na Grupáča stráca už len 1 gól

26.10.2011 01:54

12.kolo - 22. a 23.10.2011

Kysucké Nové Mesto - Čadca 3:1 (2:1)

Góly: 12´Pavol Urban - 1:0, 20´Juraj Moják - 1:1, 22´Mário Boris - 2:1, 50´Radovan Jašurek - 3:1

Kysucké derby začalo lepšie pre domácich keď si dokázali vytvoriť tlak, ktorý už v 12. minúte zúžitkoval Urban (1:0), no už o 8 minút po rýchlom protiútoku vyrovnali hostia na 1:1. Dve minúty po vyrovnaní sa Kysuckému Novému Mestu podarila krásna akcia, na ktorej konci bol Mário Boris, z 11 metrov bez problémov skóroval (2:1). Hralo sa väčšinou na polovici Čadce, ale FK hrozili hlavne z rýchlych prečíslení, kde sa dostávali do veľkých šancí. Druhý polčas začal opäť lepšie pre domácich, no FK Čadca mala možnosť vyrovnať po faule v šestnástke! Na biely bod si postavil loptu brankár FK Čadca, ale trestuhodne zahodil. V 50´min. zvýšil na 3:1 po rohovom kope Radovan Jašurek a MŠK si už výsledok ustrážil.

MFK Banská Bystrica - Rajec 0:1 (0:1)

Góly: 4´Peter Gabaj, čisté konto udržal Patrik Parízek

Bytča - Badín 2:2 (0:0)

Góly: 47´Zdenko Rýs - 0:1, 53´Richard Šebeňa - 1:1, 61´Filip Múdry - 2:1, 71´Jakub Trnka - 2:2

Lučenec - Kremnička 0:2 (0:1)

Góly: 32´Dávid Selecký - 0:1, 72´Jozef Halaj - 0:2, čisté konto udržal Marián Žonda

Rimavská Sobota - Bánová 4:1 (3:0)

Góly: 4´Zsolt Múčik - 1:0, 38´Zsolt Múčik - 2:0, 40´Ronald Illéš - 3:0, 65´Gabriel Boroš - 4:0, 76´Matej Čechovič - 4:1

Nová Baňa - Zvolen 1:7 (1:4)

Góly: 1´Tomáš Huňady - 0:1, 5´Patrik Teren - 0:2, 15´Patrik Teren - 0:3, 18´Dominik Chňapek z 11m - 0:4, 35´Marek Pacalaj z 11m - 1:4, 43´Patrik Teren - 1:5, 48´Patrik Teren - 1:6, 60´Michal Kosorín - 1:7

Veľký Krtíš - Žiar nad Hronom 1:2 (1:0)

Góly: 24´Dávid Kušický - 1:0, 59´Viktor Kukučka - 1:1, 65´Dávid Beňo - 1:2

Dolný Kubín - Fiľakovo 3:0 (2:0)

Góly: 1´Michal Kohár - 1:0, 24´Michal Kohár - 2:0, 70´Denis Borčok - 3:0, čisté konto udržal Tomáš Caloo