12.kolo - O jesennom titule rozhodnuté - zaslúžene v rukách Stráňav, ktoré aj po zápase s Černovou bez straty bodu, prekvapenie kola sa zrodilo v O.Jasenici, kde domáci nestačili na Predmier, 4gólový koncert Hrčku z Turzovky proti Tvrdošínu

24.10.2012 23:21

12.kolo - 20. a 21.10.2012

Góly: 51´Viktor Kudláček - 1:0, čisté konto udržal Matúš Šteuček, v 29´min. nepremenil domáci kapitán Michal Miartan za stavu - 0:0 pokutový kop

Staškov: M.Čečotka - M.Šperka , J.Sabela , M.Grečmal , J.Bugáň - M.Kvašňovský , J.Slúka , P.Jantoš , D.Križek - T.Grácik - M.Babiš

V sobotu sme odohrali 12.kolo v Lip.Hrádku , prvých 20 minút sme podali skvelý výkon , v ktorých sme vypracovali šance . Tú najväčšiu šancu odkopol na brankovej čiare domáci hráč . Lipt.Hrádok sa začal zobúdzať a bol aktívnejší smerom do predu. Vypracovali si penaltu , ktorú domáci zahodili . V 2.polčase sme opäť nepredviedli najlepší výkon a domáci začali mať hru pod kontrolou . Po inkasovanom góle sme už nedokázali vyrovnať , i keď sme mali 2-3 šance . Tú najväčšiu nepremenil M.Kvašňovský , keď išiel sám na bránu . Je to už 7 zápas bez víťazstva a posledné kolo privítame doma MŠK Žilinu.

Góly: 25´Ľubomír Gorelčík - 1:0, 39´Adrián Kopičár - 2:0, čisté konto udržal Milan Sága (59´Patrik Húdek), vo 8´min. nepremenil domáci hráč Erik Sedúch za stavu - 0:0 pokutový kop

MŠK: Sága (60. Húdek) – Marčiš, Beniač, Pobijak, Brodňan (55. Coma) – Kopičár, Minárik, Štefanec – Šesták (55. Koňařík), Gorelčík, Sedúch

V zápase priemernej úrovne sme zaslúžene vyhrali. Spokojný som s víťazstvom a že sme neinkasovali gól. Myslím si, že sme mali hrať odvážnejšie smerom dopredu, aj za cenu nepresnej prihrávky, resp. straty lopty pri obchádzaní súpera. Hrali sme zbytočne stredom ihriska, nevyužívali sme krajné vertikály a hlavne v prvom polčase absentovala streľba zo strednej vzdialenosti.
Taký to zápas by sme mali vyhrať vyšším rozdielom. V tréningovom procese sa musíme viac zamerať na streľbu zo strednej vzdialenosti a herné kombinácie cez krajné vertikály.

Tibor Goljan - tréner Žiliny

Góly: 79´Filip Hôrecký - 0:1, čisté konto udržal Jakub Vároš

Od 1.min hry sme nehrali absolútne nič. V zápase nám chýbali piati hráči. Štyria hráči museli ísť hrať za mužov a jeden je zranený. Hrali sme strašne zle. Hralo sa len na našej polovičke a len sme bránili, nič iné. Súper sa snažil streliť gól strelami spoza šestnástky ale končili ďaleko, mimo od brány. My sme sa i naďalej prizerali a odkopávali lopty dopredu. Všetko sa ale vracalo späť. Do druhého polčasu sme nastúpili o čosi lepšie. No dobre sme hrali asi len desať minút. Potom sa dialo to isté čo v prvom polčase. Gól Predmieru padol po tom ako brankárovi Dušanovi Miškovčíkovi vypadla lopta z rúk. Takto už len pohodlne do prázdnej brány poslal loptu hosťujúci hráč. V hre nám chýbalo všetko. Päť minút do konca sme ešte tak nejako zabrali. Ale tiež sme sa nedostali ďaleko. Za celý zápas sme vystrelili na bránu jedine po priamom kope. To bolo všetko čo sme dokázali za celý zápas. Zápas nakoniec vyhral zaslúžene Predmier.

Sučany - Krásno nad Kysucou 2:4 (1:1)

Góly: 12´Lukáš Margetín - 1:0, 20´Miroslav Trauer - 1:1, 47´Jakub Válek - 1:2, 55´Kamil Koleno - 1:3, 76´Jakub Válek - 1:4, 80´Ján Majerčík - 2:4

Turzovka - Tvrdošín 6:0 (1:0)

Góly: 12´Michal Hrubý - 1:0, 46´Tomáš Kyjanica - 2:0, 56´Matej Hrčka - 3:0, 65´Matej Hrčka - 4:0, 68´Matej Hrčka - 5:0, 85´Matej Hrčka - 6:0, čisté konto udržal Adam Skorčík

Rosina - Lisková 4:0 (1:0)

Góly: 18´Matej Bačinský - 1:0, 51´Michal Rúfus - 2:0, 58´Matej Bačinský - 3:0, 87´Andrej Kurucár - 4:0, čisté konto udržal Patrik Obšivan (10´Dušan Michnáč)

Stráňavy - Černová 4:2 (2:2)

Góly: 2´Maroš Ďanovský - 1:0, 22´Jakub Grieš - 1:1, 28´Matej Kuchár - 2:1, 37´Lukáš Kajan - 2:2, 54´Marek Stanco - 3:2, 72´Richard Kampas - 4:2