2.kolo - Dudince odstupujú zo súťaže, šláger kola priniesol 3 body pre Hontianske Nemce, po výhre nad Selcami udržala 1.miesto Hrochoť, bez straty bodu aj Bzovík, Slovenskej Ľupči vyšla premiéra v 5.lige na výbornú, dohrávka v Braväcove ale nie

15.08.2012 00:27

2.kolo - 11. a 12.8.2012

Hontianske Nemce - Banská Štiavnica 2:1 (0:0) - pripravené v spolupráci s Dávidom Szabóom

Góly: 66´Šimon Šnajder - 1:0, 67´Radovan Ďurovič - 1:1, 74´Šimon Šnajder - 2:1

Banská Štiavnica pricestovala do Nemiec s jasným cieľom a to získať dalšie 3 body. Začiatok stretnutia nasvedčoval tomu, že by sa to mohlo podariť. Hostia si vytvárali pekné šance, na ktorých konci bol však buď brankár domácich alebo sieť za bránou. V 25 min. prišla však diskutabilná penalta a domáci sa mohli ujať vedenia, avšak kapitán domácich bol proti a prestrelil bránu. Nepremenená penalta ale domácich naštartovala a začali si vytvárať stále viac šancí, avšak bez gólu, keď brankár chytil dve tutovky. 2. polčas začal v réžii domácich a od začiatku tlačili a výsledok sa ukázal v 65 min., keď po obrovskej chybe obrany sa do nájazdu dostal útočiaci hráč Šnajder a strelou k tyčke otvoril skóre zápasu (1:0). Ani nie o 2 min. na to po krásnej akcii hostia vyrovnali, keď Pastier krásne našiel Ďuroviča a ten bez problémov obohral brankára (1:1). O 10 min. na to si domáci vytvorili dalšiu šancu. Po sóle na brankára skóroval ten istý hráč ako pri 1. góle, teda Šnajder (1:2). Domáci si tak v 1. zápase vybojovali prvé 3 body a Banská Štiavnica má tiež 3 body s 1 výhrou a jednou prehrou. O týžden bude hostiť Banská Štiavnica Podzámčok a Nemce pocestujú do Látok.

Stožok - Látky 3:0 kontumačne, hostia nastúpili na zápas iba so 7 hráčmi, v 25´min. za stavu - 1:0 počet hráčov v tíme hostí klesol pod 7 a zápas bol predčasne ukončený

Góly: 12´Dominik Slosiarik - 1:0, čisté konto udržal Ján Bartko

Pliešovce - Kremnica 2:1 (1:1) - Igor Hovorič - dohrávka z 23.8.2012

Góly: 20´Milan Schmidt - 0:1, 36´Martin Popper - 1:1, 84´Martin Popper - 2:1

Zápas začal opatrne z oboch strán. Postupne sa začali prejavovať hráči Kremnice, ktorí otvorili skóre strelou zo šestnástky. Po prvom góle sa rýchlo otriasli domáci, ktorí vyrovnali na 1:1. V druhom polčase už prevzali iniciatívu domáci, ktorí stálym tlakom ohrozovali bránu hostí. Hostia začínali byť čoraz viac a viac nervózni z čoho boli tri žlté a jedna červená karta. Keď už hostia boli len desiati tak si vypracovali skvelú šancu, ktorú však zahodili a následne potom dostali gól 10 minút pred koncom.

Slovenská Ľupča - Očová 3:1 (1:0)

Góly: 4´Patrik Foltáni - 1:0, 59´Peter Spodniak - 2:0, 61´Tomáš Oláh - 2:1, 88´Ján Gazdík z 11m - 3:1

Bzovík - Braväcovo 2:1 (1:0)

Góly: 35´Jakub Zelenčík - 1:0, 49´Marián Greško z 11m - 2:0, 75´Tomáš Pavliak - 2:1

Hrochoť - Selce 6:2 (3:1)

Góly: 1´Daniel Berky - 1:0, 19´Patrik Ivanič - 1:1, 30´Drahomír Berky - 2:1, 33´Drahomír Berky z 11m - 3:1, 63´Jakub Mazúch - 4:1, 69´Jakub Mesík z 11m - 4:2, 81´Drahomír Berky z 11m - 5:2, 85´Drahomír Berky - 6:2