21.kolo - Prvá bodová strata Dukly B na jar v Prešove, Martin si poistil 3.miesto, Námestovo atakuje po výhre nad Trebišovom 5.miesto, Liptáci sa remízou v Košiciach bodovo dotiahli na Giraltovce a Vranov, v tabuľke strelcov nič nové

25.04.2012 16:00

21.kolo - 15.4.2012

Góly: Daniel Kováčik

Do Martina sme cestovali s úmyslom bodovať čo sa nám nepodarilo a prehrali sme 1:0. Prvý polčas bol z našej strane dobrý, keď sme výborne bránili a súpera sme nepustili do žiadnej šance. V 1.min Klimo našiel ideálnou prihrávkou za obranu Hrušku, no ten neprekonal vybiehajúceho brankára Šalagu. V 10.min sa do zakončenia v šesťnáske dostal opäť Hruška ale trafil len brankára domácich. Neujali sa ani streli Vargu a tak sa polčas skončil bez gólov. Do druhého polčasu sme natúpili s cieľom neinkasovať a streliť gól čo sa nám nepodarilo, naopak v 47.min sa na pravej strane cez Ogurčáka ľahko uvolnil Bačík, odcentroval a nekrytý Kováčik hlavou streli víťazný gól domácich 1:0. Od toho momentu sa prestalo hrať, hra sa neustále kúskovala a do konca zápasu sa už nič nestalo. Odohrali sme dobrý prvý polčas no mrzia nás nevyužité šance, určite by zápasu svedčila remíza.

Martin Boháčik - tréner Podbrezovej B

Prešov B - Dukla Banská Bystrica B 1:1 (1:1)

Góly: 14´Erik Hric - 0:1, 27´Filip Maník - 1:1

Lipany - Giraltovce 2:0 (1:0)

Góly: Jakub Rokošný, Havrila

Námestovo - Trebišov 2:1 (2:0)

Góly: Peter Svetlák, Andrej Kornhauser vs. Bodnár

Góly: 1´Lukáš Kubica - 0:1, 40´Stanislav Šteiner - 1:1, 53´Hlucháň - 2:1

Ján Kamenický, Ing – tréner SNV: „Konečne sme vyhrali po piatich kolách jarnej súťaže. Hra nebola z našej strany zlá. Už v prvej minúte sme prehrávali o gól. Napriek tomu si myslím, že po góle pridali chlapci do hry svoje srdiečko, ukázali túžbu po víťazstve a zaslúžene vyhrali. Okrem gólu sme súpera nepustili do žiadnej vyloženej akcii.“

Viliam Hýravý – tréner Ružomberka B: „V úvode zápasu sme vyhrávali, lepšie sme ani nemohli začať. Potom dal súper po štandardkách dva góly a zápas sme prehrali. Nie som spokojný, lebo súper nás neprehral, prehrať po dvoch štandartných situaciach to človeka mrzí.“

Góly: Verner, Čintala vs. Staš, Revaj

Zápas bol od začiatku vyrovnaný. Po prehratom prvom polčase vystupňovali v druhej časti hry naši mladší dorastenci svoj výkon a zaslúžene vyrovnali. Na ihrisku sa prejavil kolektívny duch družstva a charakter každého hráča. „Chlapci ukázali ako sa bojuje o druholigové body“, povedal po skončení zápasu tréner Mgr. Martin Pohlod a všetkých chlapcov za výkon pochválil.

Stropkov - Vranov 2:1 (0:0)