21.kolo - Ani lepšiaca sa Čadca nezastavila Zvolen, južanské derby ovládla jasne Rimavská Sobota, K.N.Mesto si zastrieľalo v Bánovej, Lučenec v N.Bani, Líder vsietil v 20 zápasoch už 80 gólov !!!

30.04.2012 23:36

21.kolo - 28. a 29.4.2012

Badín - MFK Banská Bystrica 2:1 (0:0) - dohrávka z 16.5.2012

Góly: 45´Radoslav Krnáč vlastný gól - 0:1, 47´Peter Ondrejka - 1:1, 77´Adam Mesík - 2:1

Rimavská Sobota - Veľký Krtíš 4:0 (3:0)

Góly: 30´Adrián Bial - 1:0, 34´Zoltán Farkas - 2:0, 39´Eduard Balciar - 3:0, 45´Zsolt Múčik - 4:0, čisté konto udržal Gabriel Pomaj

Nová Baňa - Lučenec 0:6 (0:4)

Góly: 10´Marko Puspoky - 0:1, 25´Peter Juhás - 0:2, 30´Martin Šufliarsky - 0:3, 40´Peter Juhás - 0:4, 42´Mário Šnúrik - 0:5, 46´Mário Šnúrik - 0:6, čisté konto udržal Máté Holko

Dolný Kubín - Bytča 1:4 (0:2)

Góly: 4´Andrej Daniš - 0:1, 40´Marek Mračník - 0:2, 52´Peter Kmecík - 0:3, 63´Juraj Juriga - 1:3, 73´Lukáš Kmecík - 1:4

Bánová - Kysucké Nové Mesto 0:7 (0:4)

Góly: 6´Lukáš Martinček - 0:1, 8´Lukáš Martinček - 0:2, 12´Pavol Urban - 0:3, 25´Patrik Tolnaj - 0:4, 55´Lukáš Martinček - 0:5, 60´Erik Potočár - 0:6, 65´Mário Ripel z 11m - 0:7, čisté konto udržal Martin Ferianc

Góly: 3´Radoslav Frajt - 1:0, 6´Ľuboš Baran - 2:0, čisté konto udržal Adam Suja

Na prírodnej tráve a vo veľmi teplom počasí sme nastúpili proti najfutbalovejšiemu mužstvu v jarnej časti.V zaužívanom rozostavení 4-4-2 nastali dve zmeny na postoch – Malatinec sa posunul na pravý kraj zálohy a Huňady nastúpil na poste defenzívneho záložníka.Od začiatku sme sa snažili rozbehať súpera a častými prihrávkami vytvoriť priestor na krajoch ihriska.Úvod nám vyšiel znamenite keď sme sa už v 6.min.dostali do dvojgólového vedenia zásluhou Frajta a Barana.Úvodnú polhodinku sme ovládli hru,kazili sme minimum prihrávok,vyhrávali osobné súboje +25/-5 v čom v strede dominovali Vatra+7/0,Huňady +4/-1 a v obrane Kováč +5/0.V 30 min. sme na okamih polavili čoho súper využil na štyri nebezpečné strely do priestoru brány v priebehu troch minút ,ktoré brankár Suja zneškodnil.

V druhom polčase sme sa snažili hrať svoju hru,držať súpera ďaleko od našej brány a streliť nejaký gól.Súperovi sme dovolili v druhom polčase vystreliť len dve strely na našu bránu. Smerom dopredu sme boli aktívny,vytvárali sme si strelecké pokusy ktoré často končili mimo bránu súpera.Vytvorili sme si aj jednu 100% šancu ,ktorú Frajt trestuhodne zahodil.Vo fyzicky namáhavom stretnutí sme boli lepším ,aktívnejším mužstvom a zaslúžene získali tri body.

Fiľakovo - Rajec 0:1 (0:1)

Góly: 18´Tomáš Sudor z 11m - 0:1, čisté konto udržal Juraj Ondrejka

Kremnička - Žiar nad Hronom 1:4 (0:2) - pripravené v spolupráci s Igorom Koleničkom

Góly: 15´Richard Tryzna - 0:1, 32´Michal Murgač - 0:2, 42´Dávid Beňo - 0:3, 47´Pavol Spodniak - 1:3, 51´Viktor Kukučka - 1:4

Hostia boli celý zápas futbalovejší a technickejší. Domácich hráčov predčili v presnosti prihrávok, rýchlosti a aj bojovnosti. V 1. polčase nepodržal domácich ani brankár Žonda. Na začiatku 2.polčasu sa presadil v pokutovom území domáci Spodniak, keď znížil na 1:3. Snaha domácich o zdramatizovanie zápasu však trvala len veľmi krátko. O necelé tri minúty už bolo 1:4 a o víťazovi zápasu bolo rozhodnuté.