22.kolo - Líder prehral v Belej šokujúco 1:11 a na čelo sa vyšvihla Turzovka, Terchová bránila v Strečne bod, ale po prestávke v oslabení nevydržala, Radoľa si zastrieľala proti Tepličke, na čele strelcov trio Oberta, Žúbor a Majerčík so 17 gólmi

04.06.2012 22:18

22.kolo - 19. a 20.5.2012

Belá - Stará Bystrica 11:1 (5:1)

Góly: 17´Tomáš Laščiak - 1:0, 27´Michal Macho - 2:0, 31´Anton Fekula z 11m - 2:1, 37´Michal Macho - 3:1, 39´Marek Cabadaj - 4:1, 45´Marek Kubík - 5:1, 64´Filip Šmehyl z 11m - 6:1, 79´Milan Gažo - 7:1, 80´Richard Šugár - 8:1, 82´Tomáš Laščiak - 9:1, 84´Tomáš Laščiak - 10:1, 88´Maroš Macho - 11:1

Dolný Hričov - Raková 4:0 (2:0) - hostia nastúpili na zápas len s 9 hráčmi

Góly: 35´Martin Decký - 1:0, 41´Miroslav Gašper - 2:0, 66´Martin Decký - 3:0, 90´Denis Uhliarik - 4:0, čisté konto udržal Lukáš Klimo

V Dolnom Hričove sa hral nudný futbal, v ktorom mali navrch pochopiteľne domáci, ktorí hrali v početnej výhode. Po šanciach na oboch stranách prišiel prvý gól, keď Turek prešiel po pravej strane a nahral Deckému a ten do prázdnej brány otvoril skóre. Ďalší gól prišiel po centri Mila, keď Gašper placírkou umiestnil vedľa brankára. Po zmene strán sa tempo zápasu nezmenilo. Po trme-vrme pred hosťujúcou bránou skóroval opäť Decký. Decký mohol pridať hattrick no v nájazde na brankára neuspel. 15. min pred koncom domáci hru oživili. Po rohu sklepol Pavlík hlavou loptu na Uhliarika a ten z voleja prekonal hosťujúceho brankára a dal tak konečnú bodku za stretnutím.

Strečno - Terchová 3:0 (0:0) - pripravené v spolupráci s Martinom Balážom

Góly: 54´Jakub Ďuriš - 1:0, 75´Jozef Židek - 2:0, 85´Jozef Židek - 3:0, čisté konto udržal Tomáš Martinka

Hostia pricestovali len jedenásti bez svojho kapitána a tak to v Strečne nemali ľahké. Paradoxne, úvodnú šancu mali práve hostia po chybe v rozohrávke, ktorú ale nevyužil Hanuliak. Potom mali však už viac z hry domáci no svoje šance nevyužili. Tesne pred koncom polčasu domáci hráč pristúpil Kačánimu členok, a tak už do druhého polčasu nenastúpil. Hostia s desiatimi hráčmi boli už ľahká korisť, Strečňania najskôr pridali prvý gól po peknej strele spoza šestnástky, neskôr pridali druhý, a tesne pred koncom aj tretí. Prekvapenie sa nerodilo, Strečno si po jasnej výhre polepšilo, Terchová sa prepadla na 10. miesto a nakoniec sa možno bude musieť aj oň strachovať.

Zborov nad Bystricou - Čierne pri Čadci 4:2 (2:1)

Góly: 13´Maroš Krenželák - 0:1, 25´Dávid Jedinák - 1:1, 33´Dávid Jedinák - 2:1, 69´Martin Kuljovský - 3:1, 73´Peter Stav - 3:2, 83´Peter Červeník - 4:2

Radoľa - Teplička nad Váhom 7:3 (5:1)

Góly: 2´Peter Vnuk - 1:0, 9´Patrik Potočár - 2:0, 25´Patrik Žúbor - 3:0, 31´Erik Kováč - 4:0, 32´Roman Majerčík - 4:1, 38´Patrik Žúbor - 5:1, 52´Marián Greguš - 6:1, 63´Erik Kováč - 7:1, 67´Roman Majerčík - 7:2, 84´Roman Majerčík - 7:3

Turzovka - Rosina 2:0 (1:0)

Góly: 20´Tomáš Mitaš - 1:0, 83´Lukáš Nečeda - 2:0, čisté konto udržal Marek Striček