25.kolo - Zápasy lídra a druhého tímu odložené, Badín zdolal v kvalitnej dohrávke K.N.Mesto a zdramatizoval boj o 3.miesto, V.Krtíš potvrdil jarnú formu aj v Kremničke, Bánová konečne bodovala, lídrom strelcov 3 kolá pred koncom stále Illéš

10.06.2012 23:40

25.kolo - 26. a 27.5.2012

Čadca - MFK Banská Bystrica 1:1 (0:0)

Góly: 44´Adrián Podmanický - 1:0, 56´Tomáš Černík z 11m - 1:1

Góly: 12´Róbert Henžel - 1:0, 19´Miroslav Líška - 2:0, Viktor Kukučka - 3:0, čisté konto udržal Karol Kružic

Počas celého zápasu sme boli lepším a aktívnejším tímom. Naše ofenzívne ambície sme začali napĺňať už v 12. minúte, keď po individuálnej akcii Kukučku dorazil odrazenú loptu Henžel. Druhý gól sa nám podarilo streliť už o 7 minút. Po peknej kombinácii z pravej strany zakončoval Líška. V druhej dvadsaťminútovke tempo hry opadlo. V druhom polčase sme sa chceli hlavne vyhnúť zvoľneniu z konca prvého polčasu, čo sa nám aj podarilo naplniť. Od prvej minúty sme boli aktívnejší a kontrolovali sme priebeh zápasu. Vypracovali sme si množstvo sľubných príležitostí, z ktorých sa nám podarilo premeniť tú najmenej vyloženú. Presnou strelou z voleja z hranice pokutového územia uzavrel skóre zápasu na 3:0 Kukučka. S výkonom celého mužstva možno vyjadriť spokojnosť hlavne z hľadiska naplnenia predzápasových stanovených cieľov.

Badín - Kysucké Nové Mesto 4:2 (3:2) - dohrávka zo 6.6.2012

Góly: 2´Adam Krčmárik - 1:0, 10´Peter Stano - 2:0, 17´Adam Krčmárik - 3:0, 34´Lukáš Martinček - 3:1, 40´Pavol Urban - 3:2, 69´Peter Ondrejka z 11m - 4:2

Fiľakovo - Lučenec 1:4 (1:3)

Góly: 23´Peter Juhás - 0:1, 27´Peter Juhás - 0:2, 30´Jakub Navrátil - 0:3, 40´Silvio Šimon - 1:3, 61´Radovan Karásek - 1:4

Bánová - Nová Baňa 3:0 (2:0)

Góly: 13´Róbert Rončák - 1:0, 18´Martin Danko - 2:0, 75´Milan Surovčík - 3:0, čisté konto udržal Jakub Kobera, v 79´min. nepremenil domáci brankár Jakub Kobera za stavu - 3:0 pokutový kop

Kremnička - Veľký Krtíš 0:4 (0:3)

Góly: 11´Róbert Lancini - 0:1, 31´Pavol Toman - 0:2, 33´Jakub Lašan - 0:3, 64´Pavol Toman - 0:4, čisté konto udržal Vlastislav Čepo, v 55´min. nepremenil domáci hráč Jonatán Bača za stavu - 0:3 pokutový kop

Zvolen - Bytča 3:0 kontumačne, podľa SP čl.100/b, hostia na zápas nepricestovali

Rimavská Sobota - Dolný Kubín 3:0 kontumačne, podľa SP čl.100/b, hostia na zápas nepricestovali