3.kolo - Krupina a Lučenec na čele bez straty bodu, ako sa na majstra patrí vstúpila do súťaže Detva, výborne začal aj nováčik Horehron, Revúca ešte neskórovala, Haspra naďalej lídrom strelcov so 6 gólmi

08.09.2012 17:55

3.kolo - 18. a 19.8.2012

Rimavská Sobota - Partizán Čierny Balog 2:0 (2:0)

Góly: 13´Kristián Balog - 1:0, 22´Ján Balog - 2:0, čisté konto udržal Peter Mezo (54´Július Nôta)

Lučenec - Fiľakovo 2:0 (1:0)

Góly: 4´Tomáš Filipiak - 1:0, 68´Tomáš Meszároš - 2:0, čisté konto udržal Marek Marko (36´Dávid Tristan Lajtoš)

Banská Štiavnica - Krupina 1:2 (1:1)

Góly: 2´Dávid Žilík - 0:1, 16´Richard Chmelina - 1:1, 65´Slavomír Selecký - 1:2

Zápas sme nezačali najlepšie už v 2.minúte sme inkasovali gól po peknom centri pred bránu, kde zakončil hráč Žilík. Podarilo sa nám vyrovnať po priamom kope Rišom Chmelinom. Potom prišlo niekoľko nepremenených vyložených šancí opät Chmelinom, ktorý nastúpil s novými kopačkami firmy adidas, ktoré nám nepriniesli šťastie. Chlapcom nestačila remíza čo sa nám vypomstilo v 65 min. Inkasovali sme smolný gól ani po drtivom nátlaku sa nám nepodarilo vyrovnať. Rozhodca odpískal zápas v 69 minúte, aby sa príliš nespotil. Ďalší zápas hráme v Novej Bani, kde dúfame, že získame plný počet bodov.

Tornaľa - Poltár 3:1 (3:1)

Góly: 9´Ladislav Lovaš - 1:0, 21´Róbert Berky - 1:1, 23´Dávid Molnár - 2:1, 32´Patrik Rozložník - 3:1

Tisovec - Nová Baňa 3:1 (1:0)

Góly: 33´Tomáš Gášpár - 1:0, 62´Lukáš Bálint - 2:0, 67´Róbert Buchta - 3:0, 70´Filip Šalka z 11m - 3:1

Horehron - Žarnovica 5:1 (1:1) - hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 8´Jozef Capko - 1:0, 34´Maroš Mihálik - 1:1, 50´Denis Pištol - 2:1, 52´Jozef Capko - 3:1, 60´Kristián Pokoš - 4:1, 63´Denis Pištol - 5:1

Revúca - Detva 0:6 (0:3)

Góly: 27´Martin Tannhauser - 0:1, 30´Martin Tannhauser z 11m - 0:2, 34´Martin Tannhauser - 0:3, 43´Lukáš Krahulec - 0:4, 53´Matej Pikula - 0:5, 68´Martin Machút - 0:6, čisté konto udržal Jaroslav Kučera