30.kolo - PREDOHRÁVANÉ - Zvolen a Rimavská Sobota opäť potvrdili svoju dominanciu v súťaži, nováčik Veľký Krtíš získal skalp K.N.Mesta, cenná výhra Badína v Dolnom Kubíne, v tabuľke strelcov bez zmien na čele

10.06.2012 12:19

30.kolo - PREDOHRÁVANÉ - 8.5.2012

Veľký Krtíš - Kysucké Nové Mesto 3:2 (1:0)

Góly: 25´Tibor Kušický - 1:0, 42´Marko Mlich - 1:1, 52´Jakub Laššan - 2:1, 53´Denis Fodor z 11m - 3:1, 60´Lukáš Martinček - 3:2

Zápas bol od 1. minuty velmi dramatický, ale južania zaslúžene vyhrali.

Dolný Kubín - Badín 1:3 (0:2)

Góly: 1´Adam Krčmárik - 0:1, 23´Jozef Halaj - 0:2, 47´Peter Ondrejka z 11m - 0:3, 77´Peter Bystrický - 1:3, v 63´min. nepremenil hosťujúci brankár Patrik Kulišiak za stavu - 0:3 pokutový kop

Rimavská Sobota - Kremnička 5:0 (1:0)

Góly: 10´Zsolt Múčik - 1:0, 61´František Zibrin - 2:0, 64´František Zibrin - 3:0, 73´Dávid Kalmár - 4:0, 74´František Zibrin - 5:0, čisté konto udržal Tomáš Máté

Góly: 18´Róbert Henžel - 0:1, 25´Róbert Chrien - 0:2, 47´Róbert Henžel - 0:3, 68´Viktor Kukučka - 0:4, čisté konto udržal Karol Kružic

Počas celého zápasu sme kontrolovali vývoj a udávali tempo zápasu. V prvom polčase sme sa ujali vedenia po krídelnej akcii Henžela keď si jeho centrovanú loptu pred bránu domáci vrazili do vlastnej siete. Po ňom sa presadil po rohovom kope výborne hrajúci Chrien.

V druhom polčase sme hrali oveľa aktívnejšie smerom dopredu ako v prvej polovici, z čoho pramenili aj naše gólové príležitosti. Na 3:0 zvyšoval opäť Henžel po kombinácií celého mužstva stredom ihriska a na konečných 4:0 uzavrel krížnou strelou Kukučka.

Bytča - Rajec 3:1 (1:1)

Góly: 6´Matej Rolinec - 0:1, 37´Andrej Daniš - 1:1, 43´Patrik Malík - 2:1, 67´Peter Kmecík - 3:1

Góly: 4´Peter Kováč - 0:1, 15´Ľuboš Baran - 0:2, 19´Ľuboš Baran - 0:3, 29´Michal Kosorín - 0:4, 48´Peter Kováč - 0:5, 73´Pavol Kováč - 0:6, 75´Ľuboš Baran - 0:7, čisté konto udržal Adam Suja

V priebehu štyroch dní sme odohrali druhý zápas na súperovom ihrisku. Na kvalitne pripravenom ihrisku a so súperom ktorý sa nechcel len brániť a chcel hrať futbal sme si z chuti zahrali a strelili iba 7 gólov. Hlavne v druhom polčase sa naši útočníci predbiehali kto zahodí väčšiu šancu. Strelecky sa najviac darilo Baranovi ktorý strelil 3 góly. Veľmi dobrý výkon podal v prvom polčase Rojík ktorý nastúpil po dlhom čase v základe. Jeden s gólov strelil aj náš brankár ,ktorý nastúpil ako útočník na zaverečných 20 min.

MFK Banská Bystrica - Fiľakovo 6:0 (3:0)

Góly: 14´Peter Kršák - 1:0, 16´Peter Novák - 2:0, 30´Filip Pajta - 3:0, 41´Peter Kršák - 4:0, 51´Filip Pajta - 5:0, 76´Marek Lacek - 6:0, čisté konto udržal Marek Ambróz

Lučenec - Čadca 2:1 (1:1)

Góly: 1´Radovan Krenžel - 0:1, 24´Daniel Rusnák - 1:1, 47´Mário Šnúrik - 2:1