4.kolo - Jelšava predviedla v šlágri kola s Poltárom strelecký koncert, Hyžnaj s hattrickom, Tisovec pripravil prvú prehru Kokave aj vďaka hattricku Matulu, Galovič z Vidinej 3 gólmi režíroval výhru nad Nenincami, Málinec vďaka 3 gólom Ivana uspel vonku

28.08.2012 22:49

4.kolo - 25. a 26.8.2012

Hajnáčka - Halič 3:1 (3:0)

Góly: 3´Patrik Rácz - 1:0, 5´Patrik Rácz - 2:0, 36´Patrik Rácz - 3:0, 72´Lukáš Segeč - 3:1

Klenovec - Málinec 1:4 (0:2)

Góly: 8´Patrik Ivan - 0:1, 13´Jaroslav Balog - 0:2, 59´Dávid Dovala - 1:2, 65´Patrik Ivan - 1:3, 73´Patrik Ivan - 1:4

Hnúšťa - Tomášovce 5:1 (3:0)

Góly: 7´Martin Kradlák - 1:0, 28´Nikolas Sajdák - 2:0, 44´Tomáš Paššák - 3:0, 66´Patrik Studený - 3:1, 69´Nikolas Sajdák - 4:1, 84´Nikolas Sajdák - 5:1

Vidiná - Nenince 4:1 (2:0)

Góly: 5´Samuel Galovič - 1:0, 40´Samuel Galovič - 2:0, 49´Peter Václavík - 3:0, 56´Samuel Galovič - 4:0, 60´Peter Cibuľa - 4:1

Domáci nastúpili na zápas s veľkou chuťou, keď už v úvodných minútach otvoril skóre Galovič, po peknej prihrávke Vargu 1:0. V 20 minúte po peknej akcii sa Galovič ocitol sám pred brankárom a nemýlil sa 2:0. V druhom polčase po rohu Vargu prišla lopta na nohu Paprnáka, ktorý sa ocitol sám pred brankárom, ale čistú tutovku naložil Václavíkovi, ktorý zvyšoval na 3:0. 10 minút pred koncom ešte hostia znížili na 3:1, ale odpoveď prišla hneď nato, keď Galovič po individuálnej akcii spoza šestnástkového oblúka vymietol ľavú šibenicu a tak si zapísal hattrick.

Bušince - Revúca 3:2 (2:1) - dohrávka z 29.8.2012

Góly: 24´Jozef Valaštek - 0:1, 35´Miroslav Bartko - 1:1, 44´Miroslav Bartko - 2:1, 52´Jozef Koštial - 3:1, 63´Jozef Valaštek z 11m - 3:2

Revúca : Sušila - Urc, Konček, Antal, Korim - Kasper, Hreňo, Černický, Durančík - Bohlke, Valaštek
Striedali : Očenáš

Tisovec - Kokava 6:1 (4:0)

Góly: 13´Marián Oravec - 1:0, 20´Dominik Kuchta - 2:0, 37´Jakub Matula - 3:0, 44´Marcel Sirota - 4:0, 51´Jakub Matula - 5:0, 55´Jakub Matula - 6:0, 75´Boris Gibala - 6:1

Jelšava - Poltár 8:2 (3:2)

Góly: 9´Adrián Koštial - 0:1, 15´Michal Hyžnaj - 1:1, 18´Róbert Bryndzák - 2:1, 24´Michal Hyžnaj - 3:1, 31´Adrián Koštial - 3:2, 57´Patrik Bryndzák - 4:2, 59´Michal Hyžnaj - 5:2, 70´Jozef Kováčik - 6:2, 74´Jakub Koto - 7:2, 81´Róbert Bryndzák - 8:2

Na začiatku zápasu spálili domáci dve tutové príležitosti, čo Poltár potrestal, pri prvom prejdení na súperov polovicu v 11.minúte, keď po chybe domácej obrany ušiel Koštial a strelil úvodný gól. Domáci ale pokračovali v aktivite a po 2 góloch Hyžnaja a góle Róberta Bryndzáka otočili za 15 minút stav na 3:1.
Po polhodine začali hrýzť opäť aj hostia a po druhej chybe obrany dal opäť gól Koštial... Po tomto góle sa na ihrisku začalo iskriť, viacej sa ležalo ako hralo a nervóznych hráčov ukľudnil až polčasový krik trénerov.. Do druhého polčasu vstúpili domáci ako vymenení, nedali Poltáru žiadnu šancu a po gole Patrika Bryndzáka a následnom treťom góle Hyžnaja bolo rozhodnuté. Do konca to bolo už len v réžii domácich, góly pridali ešte Kováčik (nádherná strela ktorá od brvna skončila v sieti), Koto a na konečných 8:2 uzavrel skóre svojim druhým gólom Róbert Bryndzák nádhernou strelou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani Ronaldo či Messi. Jelšava tak ako nováčik súťaže už figuruje na čele s 10 bodmi za 3 víťazstvá a jednu remízu a výborným skóre 18:4. V 5. kole Jelšava vycestuje do Kokavy, a ak ani Kokava nenájde recept na Jelšavskú hru, Jelšava tak neprehrá už 30 súťažných zápasov za sebou.