Brusno - Lovčica - Trubín, 13. jún 2009 + foto + video

15.06.2009 13:40

V zápase 25. kola  V. Ligy dorast - skupina C medzi Brusnom a Lovčicou - Trubín videli diváci množstvo gólov, padlo ich spolu 10, ale tiež množstvo čistých nevyužitých gólových príležitostí, najmä na strane domácich. V prvom polčase domáci jasne dominovali a po góloch v 4´, 7´, 22´, 27´ a 43´ min. viedli už 5:0. Okrem toho nastrelil Šagát žrď.

V druhom polčase Brusno zahodilo ďalšie šance ( Citara trafil brvno, Šagát), až potom pridal šiesty gól Fronc. Hostia však nezložili zbrane a v záverečných 20-tich minútach ukázali svoj útočný potenciál. Najprv ešte nepremenili samostatný nájazd na brankára, ale potom tromi gólmi (Pilník, Peter Kováč a Ivanec) v priebehu siedmich minút skorigovali na 3:6. Najmä góly Kováča a Ivanca boli ukážkovo umiestnené a brankár nemal žiadnu šancu. Konečné skóre na 7:3 uzatvoril a svoj hattrick skompletizoval z pokutového kopu Tomáš Šagát.