FK 34 Brusno - OFK Slovenská Ľupča 3:2 (1:2)

FK 34 Brusno:

Citara - Petrík (68´Tomenga), I.Sáliš, B.Sáliš, Kováčik - Uhrík (46´Lihan), Kelemach, Šebeš, Samuelčík (81´Gallo) - Piliar (46´Pšenko), Šagát

OFK Slovenská Ľupča:

J.Drmaj - P.Drmaj, R.Majer, I.Majer, Škrváň, Hirka, Lamper, P.Majer (78´Gazdík), Vešelényi, Šajgalík, Madoš

Góly: 10´Hirka - 0:1, 23´Samuelčík - 1:1, 41´R.Majer - 1:2, 63´P.Drmaj vlastný - 2:2, 80´Samuelčík - 3:2

V derby zápase začali aktívne domáci, ale z úvodného náporu vyťažili len 6 rohových kopov. Naopak prvú čistú šancu si vypracovali Ľupčania a hneď ju aj premenili. V 10´min. sa za obranu domácich dostal Hirka a rutinérsky zoči voči brankárovi Citarovi nezaváhal - 0:1. Po tomto góle zamestnával obranu hostí najmä Šagát, ale jeho nepríjemné strely zlikvidoval pozorný Drmaj. Brusno vyrovnalo v 23´min. keď po spolupráci Piliara s Uhríkom, druhý menovaný odcentroval a v bránkovom území voľne stojaci Samuelčík bez problémov vyrovnal - 1:1. O niekoľko minút nepremenil svoje sólo Šagát (trafil žrď) a tak udreli hostia. Po nedorozumení domácej obrany s brankárom preloboval všetkých  z hranice pokutového územia Rado Majer - 1:2. Po prestávke mohli hostia zvýšiť vedenie, ale po brejku trafil Rado Majer v 50´min. iba žrď. Domáci sa spamätali a v 63´min. šťastným gólom vyrovnali. Petríkov priamy kop nešťastne usmernil do vlastnej siete Patrik Drmaj - 2:2. O dve minúty mohli ísť domáci aj do vedenia, ale Ján Drmaj výborným zákrokom zneškodnil pokutový kop Samuelčíkovi. Ten istý hráč trafil v 77´min brvno, ale nakoniec sa predsa len dočkal, keď v 80´min. svojim druhým gólom v zápase rozhodol - 3:2. V závere sa ešte nepresadili z brejkov domáci Gallo a Šagát a tak v dramatickom dueli sa zrodil výsledok 3:2 pre domácich.