Mriška - Bielik, Širaň, Roško, Urgela, Schmidt, Polačko (90´ Ludík), Mezei, Ziman, Mazúr (46´ Vozár), Havra

FK 34 Brusno:

Citara - I. Sáliš, Šebeš, B. Sáliš (71´ Tomenga), Ďuriančík - Petrík (66´ Uhrík), Gallo (61´ Pšenko), Dutka, Lihan (71´ Piliar) - Samuelčík, Šagát

Góly:

2´ Polačko (1:0), 10´ Samuelčík (1:1), 11´ Širaň (2:1), 45´ Samuelčík (2:2), 56´ Ziman (3:2)

V tomto stretnutí podali hostia oproti prvému kolu veľmi slabý výkon. Zaspali najmä úvod stretnutia, keď už v druhej minúte urobila chybu celá obrana Brusna a Polačko otvoril skóre. Jedinými hráčmi v tíme hostí, ktorí dokázali vymyslieť nebezpečnú akciu, boli Šagát a Samuelčík. A práve po ich akcii druhý menovaný vyrovnal v 10´ minúte na 1:1. No už o minútu zostal po priamom kope domácich v pokutovom území hostí voľný najlepší hráč Kremnice Širaň a opäť dostal domácich do vedenia. V závere polčasu vyrovnal stav duelu svojim druhým gólom Samuelčík po nahrávke Šagáta. Víťazný gól padol v 56´ minúte po priamom kope z hranice pokutového územia. Úspešným strelcom bol kapitán Kremnice Michal Ziman. Hostia už nedokázali tretí krát odpovedať. Rozdiel medzi oboma tímami bol v tom, že kým Kremnica hrala sústredene a potrestala každú chybu hostí, Brusno tentoraz nepôsobilo ako tím, hráči sa medzi sebou v mnohých situáciách hádali, hrali nepozorne a nepovzbudzovali sa.