Kremnica - Brusno, 21.jún 2009 + video + foto

23.06.2009 14:39

Viac fotiek nájdete vo fotogalérii.

V poslednom kole 5.ligy dorast - skupina C sa v dueli Kremnica vs. Brusno zrodila remíza 1:1. Hosťom vyšiel dokonale úvod, keď v siedmej minúte po akcii Sáliša so Šagátom druhý menovaný odcentroval z ľavej strany a Fronc pohotovo otvoril skóre zápasu. Po góle prebrali taktovku stretnutia domáci a po sérii troch nepremenených šancí sa dočkali vyrovnania gólom Kuzmu z pokutového kopu v 30´ minúte. V závere polčaasu ešte nevyužilo Brusno dve sľubné šance (Šagát a Samuelčík).

1. polčas

Po prestávke už gól nepadol. Domáci si vypracovali ešte jednu 100% šancu, ale Kuzma samostatný nájazd nepremenil. Za hostí nevyužil dva prieniky Šagát a po rohovom kope tesne minul hlavou Dutka. Domáci potvrdili, že sú na svojom ihrisku v tejto sezóne silní, keď z 12 zápasov prehrali iba dva. Hostia si predĺžili sériu neprehratých zápasov za sebou na 6. Vzhľadom na priebeh stretnutia je remíza zaslúžená.