Prípravný zápas

24.07.2009 20:37

Včera 23.7.2009 odohral dorastenecký tím FK 34 Brusno, účastník 5.ligy skupiny C, prípravný zápas pred štartom novej sezóny proti dorastu Ľubietovej, účastník 1.triedy. Aj keď výkop stretnutia bol naplánovaný až na 18:00, najmä 1.polčas bol fyzicky veľmi náročný, keďže teplota sa vyšplhala až na 28 stupňov Celzia. Po bezgólovom polčase Brusno zvíťazilo 4:1 (za domácich skóroval 3krát Tomáš Šagát a štvrtý gól pridal Peter Šebeš).

Zostava Brusna:

Patrik Citara - Tomáš Piliar (45´Ivan Samuelčík), Ivan Sáliš, Peter Šebeš, Lukáš Ďuriančik - Branislav Sáliš - Martin Petrík (45´Juraj Kováčik),  Tomáš Dutka, Tomáš Kelemach - Matej Turcaj, Lukáš Uhrík (40´Tomáš Šagát).

Najbližší prípravný zápas odohrá FK 34 Brusno v nedeľu 26.7. doma proti tímu 3.ligy Badínu.

Výzva pre hráčov, trénerov a fanúšikov mládežníckych tímov

Prosíme všetkých kompetentných, aby nám napísali, prípadne ak je to technicky možné, poslali aj fotografie z prípravných stretnutí Vašich klubov. Informácie o Vašich zápasoch, strelcov gólov, zostavy tímov a ďalšie zaujímavosti nám môžete posielať na e-mail futbalshviezdickou@gmail.com alebo na schollinator@gmail.com.

Ďakujeme, že sa s nami podelíte o vaše úspechy a skúsenosti zo zápasov.