Štatistické vyhodnotenie jesennej časti ročníka 2011/2012 - V.liga dorast - skupina C
Celková tabuľka
1. | ŠKF Kremnica | 13 | 11 | 1 | 1 | 48:14 | 34 |
2. | OTJ Hontianske Nemce | 13 | 11 | 0 | 2 | 67:13 | 33 |
3. | Družstevník Látky | 13 | 9 | 0 | 4 | 43:16 | 27 |
4. | Slovan Dudince | 13 | 9 | 0 | 4 | 31:23 | 27 |
5. | MFK Detva | 13 | 8 | 2 | 3 | 52:23 | 26 |
6. | OŠK Stožok | 13 | 8 | 1 | 4 | 34:30 | 25 |
7. | Tatran VLM Pliešovce | 13 | 6 | 1 | 6 | 24:28 | 19 |
8. | Družstevník Očová | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:39 | 19 |
9. | Sokol Braväcovo | 13 | 5 | 1 | 7 | 49:33 | 16 |
10. | Družstevník Bzovík | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:31 | 14 |
11. | Sokol Trnavá Hora | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:56 | 13 - N |
12. | Klas Horné Hámre | 13 | 2 | 0 | 11 | 14:36 | 6 |
13. | Prameň Kováčová | 13 | 1 | 1 | 11 | 15:57 | 4 |
14. | Družstevník Sielnica | 13 | 1 | 1 | 11 | 11:60 | 4 - N |
Tabuľka doma
1. | Družstevník Látky | 7 | 7 | 0 | 0 | 36:4 | 21 |
2. | ŠKF Kremnica | 7 | 6 | 1 | 0 | 26:3 | 19 |
3. | OTJ Hontianske Nemce | 6 | 6 | 0 | 0 | 42:3 | 18 |
4. | OŠK Stožok | 7 | 6 | 0 | 1 | 17:8 | 18 |
5. | Slovan Dudince | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:11 | 18 |
6. | Družstevník Očová | 7 | 5 | 1 | 1 | 24:13 | 16 |
7. | Sokol Trnavá Hora | 7 | 4 | 1 | 2 | 18:14 | 13 |
8. | Sokol Braväcovo | 6 | 4 | 0 | 2 | 35:10 | 12 |
9. | Tatran VLM Pliešovce | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:10 | 12 |
10. | MFK Detva | 6 | 3 | 1 | 2 | 25:11 | 10 |
11. | Družstevník Bzovík | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:7 | 10 |
12. | Klas Horné Hámre | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:18 | 6 |
13. | Družstevník Sielnica | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:26 | 4 |
14. | Prameň Kováčová | 7 | 1 | 0 | 6 | 9:29 | 3 |
Tabuľka vonku
1. | MFK Detva | 7 | 5 | 1 | 1 | 27:12 | 16 |
2. | OTJ Hontianske Nemce | 7 | 5 | 0 | 2 | 25:10 | 15 |
3. | ŠKF Kremnica | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:11 | 15 |
4. | Slovan Dudince | 6 | 3 | 0 | 3 | 13:12 | 9 |
5. | Tatran VLM Pliešovce | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:18 | 7 |
6. | OŠK Stožok | 6 | 2 | 1 | 3 | 17:22 | 7 |
7. | Družstevník Látky | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 6 |
8. | Sokol Braväcovo | 7 | 1 | 1 | 5 | 14:23 | 4 |
9. | Družstevník Bzovík | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:24 | 4 |
10. | Družstevník Očová | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:26 | 3 |
11. | Prameň Kováčová | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:28 | 1 |
12. | Klas Horné Hámre | 7 | 0 | 0 | 7 | 3:18 | 0 |
13. | Družstevník Sielnica | 7 | 0 | 0 | 7 | 5:34 | 0 |
14. | Sokol Trnavá Hora | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:42 | 0 |
Najlepší útok jesene:
1. Hontianske Nemce - 67 - 5,15 gólov na zápas
2. Detva - 52 - 4 góly na zápas
3. Braväcovo - 49 - 3,76 gólov na zápas
Najhorší útok jesene:
1. Sielnica - 11 - 0,84 gólov na zápas
2. Horné Hámre - 14 - 1,07 gólov na zápas
3. Kováčová - 15 - 1,15 gólov na zápas
Najlepšia obrana jesene:
1. Hontianske Nemce - 13 - 1 gól na zápas
2. Kremnica - 14 - 1,07 gólov na zápas
3. Látky - 16 - 1,23 gólov na zápas
Najhoršia obrana jesene:
1. Sielnica - 60 - 4,61 gólov na zápas
2. Kováčová - 57 - 4,38 gólov na zápas
3. Trnavá Hora - 56 - 4,30 gólov na zápas
Najviac výhier: Kremnica a Hontianske Nemce - 11
Najviac remíz: Detva a Bzovík - 2
Najviac prehier: Horné Hámre, Kováčová a Sielnica - 11
Prekvapenie jesene: Látky
Sklamanie jesene: Kováčová
Nováčik jesene: Trnavá Hora
Celkový počet gólov v súťaži na jeseň: 459 gólov (o 93 gól viac ako na jeseň 2010) - 5,04 gólov na zápas
Najviac gólov v zápase: 16, 9.kolo: Hontianske Nemce - Trnavá Hora 15:1
Tabuľka strelcov po jesennej časti 2011/2012:
1. Jakub Odzgan - Detva - 24
2. Matej Baliak - Braväcovo - 21
3. Ján Kasza - Kremnica - 20 Kompletnú tabuľku strelcov po jeseni nájdete TU
4. Juraj Marunčiak - Hontianske Nemce - 17
5. Šimon Šnajder - Hontianske Nemce - 15
Tabuľka čistých kont brankárov po jesennej časti 2011/2012:
1. Ivan Mriška - Kremnica - 5
2. Daniel Slovák - Látky - 4
. Radomír Šulek - Detva - 4
. Jozef Poláček - Hontianske Nemce - 4
3. Lukáš Varday - Dudince - 3
. Branislav Výboh - Bzovík - 3
Najlepší strelci tímov:
Kremnica - Ján Kasza - 20
Hontianske Nemce - Juraj Marunčiak - 17
Látky - Martin Olšiak a Peter Krkoš - 10
Dudince - Rastislav Močár - 9
Detva - Jakub Odzgan - 24
Stožok - Marek Fekiač - 10
Pliešovce - Martin Popper a Tomáš Turan - 5
Očová - Dávid Čerhýň - 8
Braväcovo - Matej Baliak - 21
Bzovík - Jakub Zelenčík - 6
Trnavá Hora - Martin Štefanka - 8
Horné Hámre - Milan Mokrý - 5
Kováčová - Tomáš Dávid - 8
Sielnica - Anton Stančík - 3