Štatistické vyhodnotenie ročníka 2010/2011 - IV.liga dorast - sever
Celková tabuľka súťaže
1. | FK Rajec | 26 | 17 | 4 | 5 | 66:33 | 55 |
2. | Máj Černová | 26 | 14 | 4 | 8 | 79:39 | 46 - M |
3. | Tatran Krásno nad Kysucou | 26 | 13 | 6 | 7 | 65:29 | 45 - Z |
4. | Družstevník Hôrky | 26 | 14 | 2 | 10 | 75:63 | 44 - Z |
5. | 1.OFC Liptovské Sliače | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:55 | 42 |
6. | ŠK Závažná Poruba | 26 | 12 | 4 | 10 | 50:47 | 40 |
7. | FK Predmier | 26 | 11 | 6 | 9 | 58:32 | 39 |
8. | Oravan Oravská Jasenica | 26 | 11 | 6 | 9 | 46:49 | 39 |
9. | OŠK Baník Stráňavy | 26 | 10 | 7 | 9 | 44:48 | 37 |
10. | Cementáreň Lietavská Lúčka | 26 | 10 | 3 | 13 | 58:58 | 33 - N |
11. | ŠKM Liptovský Hrádok | 26 | 9 | 4 | 13 | 71:68 | 31 |
12. | FK Slovan Trstená | 26 | 8 | 5 | 13 | 40:58 | 29 - N |
13. | Polom Raková | 26 | 8 | 2 | 16 | 39:84 | 26 |
14. | FK Terchová | 26 | 1 | 5 | 20 | 34:122 | 8 |
Značky za menami znamenajú: M - majster, N - nováčik, Z - tím, ktorý zostúpil z vyššej súťaže
FK Rajec ako majster 4.ligy dorast - sever postúpil do 3.ligy dorast
FK Slovan Trstená, Polom Raková a FK Terchová zostúpili do 5.ligy dorast - A a B
Tabuľka jesennej časti
1. | FK Rajec | 13 | 8 | 3 | 2 | 36:16 | 27 |
2. | Máj Černová | 13 | 8 | 2 | 3 | 40:18 | 26 |
3. | 1.OFC Liptovské Sliače | 13 | 7 | 3 | 3 | 30:21 | 24 |
4. | Družstevník Hôrky | 13 | 8 | 0 | 5 | 40:33 | 24 |
5. | FK Predmier | 13 | 6 | 3 | 4 | 27:16 | 21 |
6. | ŠK Závažná Poruba | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:30 | 20 |
7. | Tatran Krásno nad Kysucou | 13 | 5 | 3 | 5 | 24:21 | 18 |
8. | OŠK Baník Stráňavy | 13 | 5 | 3 | 5 | 22:25 | 18 |
9. | Oravan Oravská Jasenica | 13 | 4 | 4 | 5 | 27:34 | 16 |
10. | Cementáreň Lietavská Lúčka | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:30 | 16 |
11. | Polom Raková | 13 | 5 | 1 | 7 | 23:32 | 16 |
12. | FK Slovan Trstená | 13 | 4 | 3 | 6 | 24:23 | 15 |
13. | ŠKM Liptovský Hrádok | 13 | 3 | 2 | 8 | 29:33 | 11 |
14. | FK Terchová | 13 | 1 | 2 | 10 | 18:62 | 5 |
Tabuľka jarnej časti
1. | FK Rajec | 13 | 9 | 1 | 3 | 30:17 | 28 |
2. | Tatran Krásno nad Kysucou | 13 | 8 | 3 | 2 | 41:8 | 27 |
3. | Oravan Oravská Jasenica | 13 | 7 | 2 | 4 | 19:15 | 23 |
4. | Máj Černová | 13 | 6 | 2 | 5 | 39:21 | 20 |
5. | ŠKM Liptovský Hrádok | 13 | 6 | 2 | 5 | 42:35 | 20 |
6. | Družstevník Hôrky | 13 | 6 | 2 | 5 | 35:30 | 20 |
7. | ŠK Závažná Poruba | 13 | 6 | 2 | 5 | 18:17 | 20 |
8. | FK Predmier | 13 | 6 | 1 | 6 | 31:16 | 19 |
9. | OŠK Baník Stráňavy | 13 | 5 | 4 | 4 | 22:23 | 19 |
10. | 1.OFC Liptovské Sliače | 13 | 5 | 3 | 5 | 30:34 | 18 |
11. | Cementáreň Lietavská Lúčka | 13 | 5 | 2 | 6 | 36:28 | 17 |
12. | FK Slovan Trstená | 13 | 4 | 2 | 7 | 16:35 | 13 |
13. | Polom Raková | 13 | 3 | 1 | 9 | 16:52 | 10 |
14. | FK Terchová | 13 | 0 | 3 | 10 | 16:60 | 3 |
Najlepší útok súťaže:
1. Černová - 79 - 3,04 gólov na zápas
2. Hôrky - 75 - 2,88 gólov na zápas
3. Liptovský Hrádok - 71 - 2,73 gólov na zápas
Najhorší útok súťaže:
1. Terchová - 34 - 1,31 gólov na zápas
2. Raková - 39 - 1,5 gólov na zápas
3. Trstená - 40 - 1,54 gólov na zápas
Najlepšia obrana súťaže:
1. Krásno - 29 - 1,12 gólov na zápas
2. Predmier - 32 - 1,23 gólov na zápas
3. Rajec - 33 - 1,27 gólov na zápas
Najhoršia obrana súťaže:
1. Terchová - 122 - 4,69 gólov na zápas
2. Raková - 84 - 3,23 gólov na zápas
3. Liptovský Hrádok - 68 - 2,62 gólov na zápas
Najviac výhier: Rajec - 17
Najviac remíz: Stráňavy - 7
Najviac prehier: Terchová - 20
Prekvapenie sezóny: Rajec
Sklamanie sezóny: Raková
Nováčik sezóny: Lietavská Lúčka
Celkový počet gólov v súťaži: 785 gólov - 4,31 gólov na zápas
Najviac gólov v zápase: 13
18.kolo: Liptovský Hrádok - Terchová 9:4
26.kolo: Raková - Hôrky 1:12
Konečná tabuľka strelcov:
1. Stanislav Makuka - Hôrky - 34
2. Branislav Macura - Krásno - 20
3. Lukáš Čička - Predmier - 18
4. Ján Dvorský - Černová - 17
. Michal Žufaj - Liptovský Hrádok - 17
5. Dávid Lovasovič - Černová - 15
. Matúš Tavel - Liptovské Sliače - 15
Kompletnú tabuľku strelcov v ročníku 2010/2011 nájdete TU
Konečná tabuľka čistých kont brankárov:
1. Miroslav Greňo - Krásno - 8
2. Alexander Vaculík - Predmier - 7
3. Matej Fraštia - Rajec - 6
Najlepší strelci tímov:
Rajec - Róbert Židek - 14
Černová - Ján Dvorský - 17
Krásno - Branislav Macura - 20
Hôrky - Stanislav Makuka - 34
Liptovské Sliače - Matúš Tavel - 15
Závažná Poruba - Marek Herčut a Viliam Tomo - 10
Predmier - Lukáš Čička - 18
Oravská Jasenica - Stanislav Kavoň - 12
Stráňavy - Jakub Ondák - 9
Lietavská Lúčka - Ján Čerňan a Patrik Frko - 8
Liptovský Hrádok - Michal Žufaj - 17
Trstená - Lukáš Vittek - 7
Raková - Peter Goralka a Dávid Gulčík - 7
Terchová - Juraj Vantúch - 9