Kováčová - Kremnica 2:0

Dudince - Žarnovica 0:1

Hontianske Nemce - Slovenská Ľupča 6:1

Bzovík - Horné Hámre 3:0 - pripravené v spolupráci s Jozefom Luciakom

Bzovík bol lepší najmä v 2.polčase a mohol vyhrať aj vyšším rozdielom. Je to štvrté víťazstvo Bzovíka v sérii, ktoré ich posunulo už na 5.miesto. Hostia však zanechali sympatický dojem.

Hrochoť - Brusno 0:3 (0:0)

Zostavy:

Hrochoť: Pavol Styk - Ivan Berky, Patrik Borovka (c), Ľubomír Marko, Matúš Bučko, Dušan Berky, Lukáš Kliment, Michal Šimko (80´Libor Hanko), Peter Berky, Peter Berky, Marek Zátroch (54´Drahomír Berky)

Brusno: Matúš Hlinka - Juraj Kováčik, Peter Šebeš (c), Matej Turcaj, Lukáš Uhrík (36´Martin Petrík), Ivan Sáliš, Tomáš Dutka, Samuel Knižka, Filip Pšenko (46´Viktor Lihan), Tomáš Šagát, Ivan Samuelčík (83´Tomáš Piliar)

Góly: 63´Samuel Knižka - 0:1, 82´Tomáš Šagát - 0:2, 85´Tomáš Šagát - 0:3

Domáci vstúpili do stretnutia o niečo aktívnejšie, čoho výsledkom bola jedna zrazená strela a jeden strelecký pokus vedľa brány. V 10´min. prvýkrát pohrozili aj hostia, ale Šagátova strela išla ponad Stykovu bránu. V 21´min. trafil ďalekonosnou strelou kapitán hostí Šebeš brvno domácej brány. Najväčšiu šancu prvého dejstva zahodil hosťujúci Samuelčík v 28´min. Po výbornej Pšenkovej prihrávke sa ocitol sám pred Stykom, ale domáci brankár vyrazil jeho strelu na rohový kop. Samuelčík to skúšal ešte aj o pár minút neskôr, ale strelou z uhla neprekvapil domáceho gólmana.

Hneď v úvode druhého polčasu skúšal strelecké šťastie hosťujúci Šagát, ale namieril len do stredu brány, kde stál pozorný Styk. V 49´min. našiel peknou diagonálnou prihrávkou Sáliš Šagáta a jeho volej skončil na žrdi domácej brány. Hrochoť odpovedala sériou striel z väčšej diaľky, ale chýbala im presnosť. Keď aj domáci trafil priestor brány, stál v nej pozorný Hlinka. V 54´min. vyškriabal na rohový kop aj najnebezpečnejšiu strelu domácich z kopačky Dušana Berkyho. Keď domáci nedokázali využiť zlú rozohrávku Hlinku, prišiel trest. V 63´min. potiahol loptu po ľavom krídle Šagát, v pokutovom území sa k nej dostal Knižka, a nezaváhal - 0:1. Hrochoť to aj naďalej skúšala väčšinou nepresnými strelami z diaľky. V 82´min. využili hostia chybnú rozohrávku domácich na rýchly protiútok. Petrík vysunul na ľavom krídle Šagáta a ten svoje sólo zakončil strelou popri vybiehajúcom brankárovi Hrochote - 0:2. V 85´min. prinútil svojim dôrazom čerstvý Piliar domáceho obrancu ku chybe, loptu zachytil Knižka, prihral Dutkovi, ten nabil na volej Šagátovi a bolo - 0:3. V závere mohol pridať Šagát aj tretí gól, ale bol nedôrazný v koncovke.