V.LIGA DORAST SKUPINA C - SUMÁR 13.KOLA

03.11.2009 20:43

Dudince - Stožok 5:0 (5:0)

Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V 1.polčase domáci výborným výkonom doslova ,,zvalcovali" nováčika súťaže, ktorému akoby v záverečných kolách došiel dych. Dudince svojho súpera herne eliminovali kombinačnou hrou na jeden dotyk a 4 rýchlymi gólmi rozhodli o osude stretnutia veľmi skoro. V 2.polčase sa Stožok ako tak otriasol a dohral stretnutie so cťou, ale čestného úspechu sa nedočkal, keď zahodil aj pokutový kop nariadený po faule kapitána domácich na prenikajúceho útočníka. Proti bol domáci brankár, ktorý vytiahol niekoľko nádherných zákrokov a udržal si čisté konto už v štvrtom stretnutí v tejto sezóne. Ako už bolo spomenuté domáci dostali Stožok na kolená rýchlymi gólmi po krásnych akciách, hostia držali krok len po stav 2:0. A tak sa v zápase, v ktorom Stožok jednoducho nemal svoj deň, vyhral domáci tím viac ako rozdielom triedy.

(Pripravené v spolupráci s Petrom Gyurkym)

Bzovík - Hrochoť 2:0

V 1.polčase dominoval Bzovík, v 2.polčase sa hra vyrovnala a šance v ňom mali obe mužstvá. Góly za Bzovík vsietili Michal Kohút a Peter Bohuš.

(Pripravené v spolupráci s Jozefom Luciakom)

Žarnovica - Brusno 2:0 (1:0)

Z tohto stretnutia pre Vás pripravujeme podrobnú reportáž s videom a foto, ktoré spracúvame a v priebehu najbližších dní ho na našej stránke nájdete. Máte sa na čo tešiť, lebo zápas to bol zaujímavý s množstvom gólových príležitostí na oboch stranách.

Očová - Hontianske Nemce 1:3

Kremnica - Slovenská Ľupča 6:1

Zvolenská Slatina - Detva 1:6