Fórum

Re:5.liga C

Roman | 08.10.2012

Denis a kto tu hovorí o Stožku :DD ja hovorím že si magor nič viac a už nepíš si trápny a to že hovoríš že chodia hrači na čierno trapas :DD

Roman | 08.10.2012

A hráči načierno možno sú ale to že to tu píšeš :DDDD mam dosť demencia

Re:Re:5.liga C

Denis | 08.10.2012

Tak načo sa pripájaš ja som len dával za pravdu ostatným ved nepotrebujem sa tu hádať proti tebe nič nemám píšem len to čo si myslím :D

Roman | 08.10.2012

Dobre Denis len si daj že by to o tvojom klube písali....Braväcovo nemá zlé šatne rekonštrukcia tam stále beží už sú nové siete aj sedačky a idú sa aj šatne prerábať takže asi tak a majú jedny s tých lepších podla mna a o tých hračoch nehovorote nič každý može mať takže tak :)

Denis | 08.10.2012

Ok ja ked som hral tak este neboli pred tym mali minimalne take satne ako ostatní je samozrejme ze nedáš na svoj klub dopustiť tak nech sa vám darí :D

Roman | 08.10.2012

Hej Ďakujem ja sa nechcem hádať len ma to sere a neviem či hráš za Stožok ale ak hej tak aj vam Hodne štestí :DDD

Denis | 08.10.2012

Tak dík

4 Liga Juh

Kuco | 07.10.2012

Fiľakovo-Detva 0:1 (0:0) gol z 11m Tomas Skopik 87minute.

Re:4 Liga Juh

Kuco | 07.10.2012

Ciste konto Radomir Sulek

3.liga MD

14 | 07.10.2012

Nová Baňa - MFK Zvolen 1:4 góly hostí ( Marcinek,2x Ližbetin,Malatinec)

4liga. dor juh

Timo | 07.10.2012

Č. Balog - Hriňová 2:1
Za hostí :Filipiak
Odporúčam každému mužstvu v tejto súťaži si nahrať zápas v Č. Balogu. Konkrétne výkon oboch rozhodcov ktorý bol priam excelentný. Je hanbou Slovenského futbalu aby takýto ľudia kazili radosť z hry v ktorej v podstate o nič nejde. Vyhrážky rozhodcov keď sa kapitán slušne opýtal začo dostal hráč hostí kartu . Hlavný rozhodca pískal počas celého zápasu jednostranne. Tak domáci aj s jeho zásluhou vyhrali. Kompetentný ľudia by sa mali spamätať a odstrániť takýchto "rozhodcov" z futbalu.

Re:4liga. dor juh

. | 07.10.2012

Jáj lebo v Detve nebolo to isté keď sme tam hrali:).. všade je to tak ..

Re:Re:4liga. dor juh

Detva | 07.10.2012

Neklam to vždy nie sú rozhodcovia jednostranní

fušo | 07.10.2012

Čo bolo v Detve ty šašo :D

Re:Re:Re:4liga. dor juh

Detva | 07.10.2012

Ved klame nic nebolo v Detve normalny rozhodca tam bol.

Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

Kubo | 07.10.2012

klinček na záver:
po zápase som bol podpísať zápis.. a keď som sa spýtal rozhodcu za čo dostal brankár žltú kartu ..dostal som úplne inteligentnú odpoveď že či mi má prij**ať ..
človek pri takýchto pánoch kktov nemá chuť hrať futbal..

Re:Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

lo | 07.10.2012

skore balogu vonku hovorí za všetko oproti skore doma :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

Kubo | 07.10.2012

akože proti hráčom nemám nič .. celkom v pohode zápas .. až na toho pipíka čo tam behal v žltom

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

Detva | 07.10.2012

Ved to ani nie je možné čo ten Balog doma robí

Re:Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

Johnny Cash | 08.10.2012

z toho nicku mi vyplýva že si "Kubo" Chriašteľ. A ak si to ty, isto to tak nebolo.. si rozmaznané decko, ktoré sa hrá na veľkú hviezdu a nič z teba..proste trápny plačko :)) ak to nie si ty, sorry.. PS: som nezaujatý fanúšik, nehrám za balog ;)

Kubo | 08.10.2012

ja som najväčšia hviezda .. ja to viem

Ján | 08.10.2012

len kebyže si nebol taky mudry !!!!

Kubo | 08.10.2012

určite budeš z Bacúchu

; | 10.10.2012

páni z hriňovej, naučte sa písať a skloňovať .. lebo to sa nedá čítať..z Bacúcha nie z Bacúchu.. zdraví vás nestranný fanúšik :P
PS: hlavne že máš vygélikované vlasy kubko , to je najdôležitejšie O:)

? | 07.10.2012

Č.Balog v Detve ešte nehral , hrá tam v poslednom kole ... tak sa tu preberte ...

Detva | 07.10.2012

Ale tak dojde ze to nie tuto sezonu :D

Re:Re:Re:Re:4liga. dor juh

? | 08.10.2012

ani minulú sezónu ... Č.Balog a Detva nováčik v IV.lige ... Č.Balog hral V.ligu,,D" skupine a Detva V.ligu ,, C" skupine ... ako dorastenci sa tieto dve družstvá ešte nestretli , Detva nie je Hriňová - Hriňová nie je Detva ....

Re:4liga. dor juh

Peter Švantner | 08.10.2012

rozodca vobec nepiskal jednostranne, piskal aj proti nám..
k tomu po skonceni zapasu :) chlapce stal som tam s tebou ako kapitan muzstva TJ Tatran CB, a to co si si dovolil ty ,nema obdobu , dovolit si rozhodcom povedat ze su koko*i ,mozes byt rad ze ti hl. rozhodca neprij*bal :) ... vyprovokoval si ho k tomu, aby vyvadzal tak ako to bolo... mozno reagoval prehnane, ale spraval si sa dost arogantne a drzo...
myslis ze tento zapas bol jednostranny? zahraj si vHodrusi, alebo v Krtisi :) a uvidis co je jednostranny zapas ... tento rozhodca nam piskal prvy krat a zato ako piskal moze len on. nas team neociernuj a nepis nan blbe poznamky, odveta bude u vas doma ,tam sa ukaze, kto ma ake kvality...

bývalý futbalista is back | 08.10.2012

hlavne že "a keď som sa spýtal rozhodcu za čo dostal brankár žltú kartu" ach kubo kubo, daj si to v tej hlávke dokopy :))

Kubo | 08.10.2012

chlapci chlapci :D.. vieš čo mi môžte .. keď mi povedal že či mi má prij*bať tak ja sa s ním určite nebudem rozprávať pekne :-***

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (304)
14%

Hráč od 15 do 20 rokov (686)
31%

Hráč od 12 do 15 rokov (358)
16%

Hráč do 12 rokov (153)
7%

Tréner nad 40 rokov (319)
14%

Tréner do 40 rokov (103)
5%