Futbal s hviezdičkou

Stránka FUTBAL S HVIEZDIČKOU nie je klasická stránka o futbale. V prvom rade je určená každému, kto futbal nielen rád pozerá, ale hlavne hrá.  Nezáleží či hráte v súťaži, alebo si len tak občas zahráte s kamarátmi. Tu nájdete triky, ktoré z Vás urobia tých najlepších v odbore.  Nájdete tu tiež tréningové cvičenia, herné akcie a iné tipy na zlepšenie výkonu. Odtiaľ vznikol aj názov stránky Futbal s hviezdičkou, ako vyjadrenie excelentného futbalu.

 

Našim cieľom je tiež sprehľadniť a sprístupniť mládežnícky futbal všetkým, ktorých zaujíma odkiaľ prichádzajú futbalisti  Corgoň a prvej ligy, ako trénujú špičkoví svetoví futbalisti a prečo futbal na Slovensku nie je taký kvalitný ako v zahraničí. Chceme pomôcť mladým nádejným futbalistom, aby sa stali špičkou v tomto športe, aby nestratili motiváciu a robili pre splnenie svojho sna maximum.

 

Chceme tiež umožniť mládežníckym futbalovým klubom prezentovať sa verejnosti a propagovať svoju činnosť, za účelom získania sponzorov na svoj rozvoj, aby mladí talentovaní hráči mali možnosť rozvíjať svoje schopnosti a zvýšiť úroveň profesionálneho futbalu na Slovensku.  Stačí, ak zašlete na náš e-mail futbalshviezdickou@gmail.com informácie o Vašom klube, trénerovi a hráčoch a tiež nejaké fotky a videá, či už zo zápasu alebo z tréningu a my ich uverejníme.


Dúfame, že sa Vám táto stránka zapáči a stanete sa našimi pravidelnými návštevníkmi. Ak máte akékoľvek dotazy, otázky alebo pripomienky týkajúce sa obsahu a formy stránky, veľmi radi by sme o nich vedeli. Preto neváhajte a kontaktujte nás na futbalshviezdickou@gmail.com, alebo pošlite dotaz na Fórum a my Vám odpovieme. NEZABUDNITE, TÁTO STRÁNKA JE PREDOVŠETKÝM PRE VÁS a preto chceme vedieť čo Vás zaujíma, čo sa Vám páči a čo nepáči.

Prevádzkovateľ portálu www.futbalshviezdickou.sk:

Ing. Jaroslava Koštialová - J&R e-Media

Banská Bystrica

IČO 45880441, IČ DPH SK1048599805

 

E-shop

www.jremedia.sk

 

Tvorcovia portálu www.futbalshviezdickou.sk:

Administrátor a zodpovedný za obsah - šéfredaktor: Mgr. Róbert Pavúk -  futbalshviezdickou@gmail.com 

Prevádzkovateľ: Ing. Jaroslava Koštialová -  office@jremedia.sk  

 

Autorské práva

Fotky a videá s označením "futbalshviezdickou.webnode.sk" a textové časti stránky sú vlastníctvom tvorcov portálu a sú určené výslovne na nekomerčné účely.

Kopírovanie, distribúcia, publikovanie elektronickou, alebo neelektronickou formou či iné používanie fotografií a videí s označením "futbalshviezdickou.webnode.sk" a textových častí umiestnených na stránkach portálu  www.futbalshviezdickou.sk na inú ako osobnú potrebu sú povolené iba s písomným súhlasom vyššie spomenutých vlastníkov autorských práv.

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (390)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (732)
13%

Hráč od 12 do 15 rokov (845)
15%

Hráč do 12 rokov (2 849)
50%

Tréner nad 40 rokov (357)
6%

Tréner do 40 rokov (142)
2%

Rozhodca (84)
1%

Rodič hráča (144)
3%

Futbalový fanúšik (125)
2%

Iná kategória (80)
1%

Celkový počet hlasov: 5748

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu