Fórum

Re:Zistovanie vysledkov

Peppito | 24.09.2011

jasné Braväcovo 0902 566 266

Dohrávka 4.ligy dorast - juh

Admin | 21.09.2011

Divín - Hodruša Hámre 4:2

!!

duce | 19.09.2011

mohli by ste prosim riesit dudince? kazdy tyzden asi si myslite ze to tu trapi vetkych napsite si to na FB na status nie aby tuna ked si clovek chce pozret vysledky preklikaval kazdy tyzden 10000 stranok alebo si zalozte na dakom fore topic a davajte si to tam....

Kovacova-Pliesovce

kuco | 19.09.2011

1:5

Vysledky

3.liga starsi dorast | 19.09.2011

Mozem sa opýtat preco uz od 5.kola niesu vysledky v 3 lige starsieho dorastu? respektivne mladsieho dorastu? Dakujem

Re:Vysledky

re | 19.09.2011

https://msk-rimavskasobota.webnode.sk/ ... tu najdes vsetky vysledky starsieho dorastu aj tabulku

Dudince

ROKO | 18.09.2011

Boha zablokujte tu vsetkym dudincanom pristup na toto forum ved kto to tu ma vkuse citat kazdy tyzden clovek si sem pride normalne pozret vysledky a neaky obcania s Juznej casti Slovenska tu iba placu nadavaju kritizuju ved uz zacnite hrat konecne futbal a nie plakat dookola to iste ked hrate doma niekto tu napise ze v dudinciach sa neda hrat rozhodca tam vkuse piska zle tak tu vipisujete ze to nieje pravda ze ste zasluzene vyhrali a ked hrate vonka tak stale len ze vas poskodili ze ste boli lepsi :D ako mi chces povedat ze ste boli lepsi ako Kremnica jedno s najlepsich muzstiev sutaze sa spametaj :DDD UZ LEN CAKAM KED BUDETE HRAT V NEMCIACH A VY TU BUDETE PISAT ZE STE BOLI LEPSIE MUZSTVO ZE STE HRALI LEPSI KOMBINACNY FUTBAL ALE ZE VAS ROZHODCA POSKODIL :DDDD sa zobudte chlapci vy mozte byt radi ze ste sa neviem akym sposobom udrzali v 5ke a nie vy tu chcete postupovat kam :D alebo chodte hrat 4 juznu tam zapadnete k niektorim muzstvam

Re:Dudince

kk | 18.09.2011

asi nechodievas do dudiniec pozerat futbal..a ked pises ze nas tlacia rozhodcovia tak asi vies co je to fair play. este aj doma nam *** zapasy !

Re:Dudince

milan | 19.09.2011

kečkar sa ozval,čo tak slovenčinu naštudovať?

Re:Dudince

to je jedno | 19.09.2011

Nechcem Ti nič hovoriť, ale nenadávaj a skús sa zobudiť.Neviem prečo si myslíš že Dudinčanom treba zablokovať prístup na túto stránku? Každý má svoj názor a poviem Ti že to bol zápas na remízu a nehrali sme zle. Neviem ako može niekto povedať že v Dudinciach to alebo hento. U nás keď sa dialo niečo že hral niekto na čierno tak ste sa všetci išli "vieš čo" a Očová čo robí každý rok to si nik nevšimne. Povedz mi dôvod. Ja si myslím len to že z Dudiniec máte komplex menejcennosti, alebo to že sme ďaleko. Neviem..... ale čo už.

Re:Dudince

Ivuso KCA | 19.09.2011

Presne Roko mas pravdu Dudince nehraju nic , len doma ked ich rozhodcovia tlacia , ael neboj sa , pojdeme tam , a mozu im rozhodcovia pomahat kolko chcu , aj tak budeme lepsi a vyhrame proti nim ako vzdy :D

Re:Re:Dudince

to je jedno | 19.09.2011

všetci nadávate na Dudince ale nie ste schopní sa ukázať ako charakter. povedz kto si aby sme si dali na teba "pozor" . hraj futbnal a ukáž sa, ak budete lepší tak vyhráte, ale tieto reči nemám rád..

Re:Dudince

hghgh | 19.09.2011

***ste vsetci hrajte futbal co sa tu hadate

Čo dookola riešite ?

č. 6 | 18.09.2011

zápas bol dobrý, dostali ste góly po chybách v obrane, v prvom polčase mohol sudí kludne odpískať pre nás 11tku a neodpískal, odpískal vám ... to že cez polčas sa vyhrážali rozdodcovi o tom ja nič neviem a ak tak to bol hospodár a vravel to zo srandy... roztržky na ihrisku boli z nervov, sudí pískal objektívne, to s tým že ho strčil a mala byť červená to je jediná vec o ktorej sa možme vadiť, to bolo diskutabilné ale inak nič. To že ste boli celý zápas lepší, no neviem myslím si že to bolo vyrovnané ... a že nemáme na prvé miesto a že sú tu lepšie mužstvá ako Látky o tom sa možme baviť po zápase v Látkach ok ? komplexy a podobné veci na dvoch hráčov si riešte osobne a nie tu a prečo chcete všetko riešiť bitkov ? zamyslite sa ...

Re:Čo dookola riešite ?

milan | 19.09.2011

spravili sme chyby,2 goly su naše ,vyhrážal sa zo srandy?(nerozumiem)zápas bol vyrovnaný ale sudi spravil pár omylov asi bol ešte roztraseny z toho srandovného vyhrážania, je to hamba ked píska rozhodca ktorý je z blízkeho okolia (3km) kdo je lepší?tažko povedať ale latky,stožok a detva hrali krajší fotbal ako vy to je zo skuseností tejto sezony,prajem všetkym klubom vela uspechov

Re:Re:Čo dookola riešite ?

č.9 | 19.09.2011

Každý zápas je iný. V tejto lige nemá žiaden tím vyrovnané výkony, tak si uvedomte že porovnávať sa to nedá. Až samotný zápas ukáže kto sa ako pripravil. Čo sa týka zápasu rozhodca možno robil chyby (to vám neberiem), ale neurobil žiadnu chybu ktorá by mohla zmeniť priebeh zápasu a konečný výsledok. Na nárek je neskoro. Tento rozhodca nám pískal v posledných dvoch rokoch možno 5 zápasov maximálne. Takže tiež to žiaden domáci rozhodca nie je. Myslíte si že hráč 8 mal dostať za "strkanice" červenú?... Nebol to útok na hráča ale len obrana vlastných spoluhráčov. Dostal žltú a vy ste sa tam tiež navážali a provokovali. Na tú remízu by ste mali jedine keby sa sústredíte na hru a nie na sledovanie rozhodcu či odpíska alebo nie. Hrajte si svoj futbal, nevšímajte si rozhodcu a možno by ste mohli pomýšľať na špic tabuľky.

Re:Re:Re:Čo dookola riešite ?

duce | 19.09.2011

c.9 :) nesuhlas H.Nemce uz vela sezon davaju vyrovnane vykony...

Re:Re:Re:Čo dookola riešite ?

to je jedno | 19.09.2011

tento rozhodca nám pískal v trnavej hore a ja som sa mu podakoval aj ked sme prehrali 4:1, ale to nemožem povedať o tomto zápase, kde p.Osvald ma totálne sklamal. Nie som hráč ale sa snažím aby sa hralo fair play. Aspoň to tak chcem.

.................

8 | 18.09.2011

Tak a tieto naražky si odpustite hej ?? nemal som proti vam nič a tieto ohovaranie za PC sa hambite čo ste mi to nepovedali do oči? za kompom je každy frajer a to čo sa stalo na ihrisku tak to ma mrzi fakt neviem čo to domna vošlo a ta 7 bol fajn jediny z vas prišiel a podali sme si ruky takže vas nechápem ale nevadi a tešim sa na zapas u váas možno ma budete hciet dobyt skopat a ja neviem čo ale toto som si ovas nemyslel !!

moze byt

tribuna | 18.09.2011

Kremnica Dudince prehrala o čom svedčí aj skóre.Pár momentov nebolo odpískaných správne ale to sa stáva v každom zápase, aj na vrcholovej úrovni (napr. Chelsea - Barca).Neviem prečo sa hneď chcete biť páni.Rozdajte si to na ihrisku futbalovo.Dnes bola lepšia Kremnica nabudúce to môžu byť Dudince.Taký je šport.

Re:moze byt

.-. | 18.09.2011

strelci gólov za Kremnicu ???

Re:Re:moze byt

kca | 18.09.2011

Lachký, Kasza, Stupár

5. liga skup. C Kremnica Dudince

Šťavák | 18.09.2011

zapas skončil 3:1, hostia boli lepší po vetšine zápasu len keby ich bol aj rozhodca pustil za polku.. rozhodca sa može hanbiť.. myslím si že kremnica určite nemá na prvé miesto a sú tu aj lepšei tímy ako napr. Látky .. a posielam pusu masliakovy zo zeleným Cčkom do kremnice :)

Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

... | 18.09.2011

Tuto všetci na dudinčanov nadávate ako podplácame rozhodcov ako nevieme hrať bez rozhodcu a neviem čo ... keby vidíte, čo predvádzal dneska v kremnici pán Jaroslav Osvald tak by ste sa chytali za hlavu ... to bola katastrofa katastrof .. domáci prídu cez polčas za rozhodcom že ... "keby odpískaš jedenástku pre Dudince tak ťa tu ***" rozhodca si cvrkol a tak to aj vyzeralo... škoda reči ... Pán Osvald by sa mal trochu nad sebou zamyslieť ... a KREMNIČANIA tak isto ...

Re:Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

kca | 18.09.2011

slabe Dudince sa stale budu vyhovarat na rozhodcov. doma sa im hra ale vonku nevedia prehrávat ked nemaju svojho rozhodcu. vyhral lepši dostali ste goly po obrovskych chybach v obrane.tak neviem čo tu nariekate Dudinčania.naučte sa prehrávat a potom možte rozmyšlat o postupe.najprv sa zamyslite nad sebou a nie nad rozhodcom páni. prajem vela uspechov v dalšich kolach

Re:Re:Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

kk | 18.09.2011

a ty si asi dalsi co tu pise blbosti.sak nas rozhodcovia este aj doma ***..mozno pride na jeden zapas za sezonu piskat domaci ale to je asi jediny zapas v ktorom nas tlaci rozhodca !!

Re:Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

CCC | 18.09.2011

Kamarát rozhodca Osvald je ozaj dobrý rozhodca ... predtým ako sa dal na rozhodovanie tak odohral nejeden zápas .. a bol som dnes na zápase a budťe štastní že ste dostali len 3 .. ved čistú 11ku neodpískal v prvom polčase .. ale to tiež nebola až tak jeho chyba ale postraneho ten mu nesignalizoval :D a mal bol od toho 2 metre .. takže tak ... a ešte k výkonu rozhodcu bol dobrý .. ved myliť sa je ludske .. a tento rozhodca je zo SSFZ tak neviem prečo by mal nadržiavať ako to je ubohé ked sa chcete nato vyhovoriť :) A hodnoť výkon rozhodcu ked niečo odohráš a nie že
Dudince sú tvojím prvým aj posledným klubom kde si kedy hrával, hráš a budeš

Re:Re:Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

to je jedno | 19.09.2011

ja som nepovedal že je slabý rozhodca, ale jeho výkon teraz nebol taký ako na Trnavej Hore kde som ho všetkým vychválil ato sme prehlai 4:1. Teraz by som povedal že to bol úmysel poškodiť nás.

Re:Re:Re:Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

CCC | 23.09.2011

Ako možno nepískal najlepšie ale zas úmysel poškodiť v tom určite nebol .. rozhodca by len sebe zle robil keby u dorastencov zle píska .. no nie a ved ked tak zle pískal mali ste to dať do zápisu a je to :) ako nehrávam za Kca a ani niesom s KCA ale výkon rozhodcu sa mi zdá na chvalitebný :)

Re:5. liga skup. C Kremnica Dudince

:D | 18.09.2011

samozrejme uz sa nemate ako vyhovorit ze ste prehrali tak vsetko na rozhodcu...a ze lepsi boli hostia, to urcite...ved ste boli...a ten masliak ked sa do vas pustil tak ste boli dosraty...ale jasne za PC je kazdy frajer

<< 155 | 156 | 157 | 158 | 159 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (448)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (776)
12%

Hráč od 12 do 15 rokov (1 123)
18%

Hráč do 12 rokov (2 893)
45%

Tréner nad 40 rokov (392)
6%

Tréner do 40 rokov (171)
3%

Rozhodca (112)
2%

Rodič hráča (175)
3%

Futbalový fanúšik (159)
2%

Iná kategória (114)
2%

Celkový počet hlasov: 6363

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu