Fórum

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

???????????? | 04.09.2011

neviem kedy ale keby si sa chcel byť tak by sme o tom museli vedieť. a ešte k tomu biť je s iiiiii a nie tvrdý ako ty. chlapče asi si bol dlho na slnku, rieš to cez lekára.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

:-* | 04.09.2011

Bohus ked budeš v Dudinciach tak sa ozvi..

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

Bohuško | 07.09.2011

Bohuško ty si asi len v sne chcel niekoho bit a ked si tak chcel povec s ktoreho teamu si a radi si spomenieme....Hrdina

Kovacova - Dudince 0:5

slkN | 03.09.2011

Kovacova slaby super :) nic nehra !

Re:Kovacova - Dudince 0:5

raidenko | 03.09.2011

treba to napísať :D keď dudince vyhrajú prvý krát vonku :D

Re:Re:Kovacova - Dudince 0:5

to je jedno | 03.09.2011

nejde o to že Dudince vyhrali vonku, ale ten výsledok robí svoje a to ostatné nás nezaujíma, lebo mi hráme konečne futbal.

Re:Re:Re:Kovacova - Dudince 0:5

milan | 03.09.2011

zopár drobných chýb,bez troch hráčov zo základu a výsledok dobrý len tak dalej

4.liga JUH

m | 03.09.2011

B.Štiavnica 1:2 Brusno

nerieste

duce | 03.09.2011

Tornalu nerieste my sme tam rhali a rozhodca tam zas nepiskal az tak zle sice nenastavil nic a namiesto toho aby nas nahal kopnut priamy kop s poza 16ky tak odpsikal koniec (este minula sezona) ale to sa nezastavujte teste sa na H.Hamre tam si uzijete

Re:nerieste

duce | 03.09.2011

a myslim hodrusu ne hamre aby nahodou nedoslo k omylu....ked tam budete hrata nahodou vas napadnu divaci abo hickto iny a je pravdepodobne ze sa tak stane tak si udrite my sme tam rhali nic sme nerobili a aj tak sme dostali trest....takto ho aspon dostanete opravnene...:)

Re:nerieste

to je jedno | 03.09.2011

Kováčová - Dudince 0-5. Jednoznačne a jasne.

ss

ss | 03.09.2011

https://msk-rimavskasobota.webnode.sk/

bacuch

nulka | 02.09.2011

kto dostal cervene karty za bacuch??

Re:bacuch

.. | 03.09.2011

Martinec,Jankov,Pôbiš

5.liga skupina C

raidenko | 01.09.2011

dohrávka 2.kola Stožok - Horné Hámre 3:2
góly domácich : Marek Fekiač 2 a Marek Mikuš 1

Re:5.liga skupina C

Waldo | 01.09.2011

Za hostí Dávid Gajdoš a Matúš Michálik.

Re:Re:5.liga skupina C

Ivuso - KCA | 01.09.2011

tesne , a priebeh zapasu bol aky ??

Re:Re:Re:5.liga skupina C

raidenko | 01.09.2011

v prvom polčase to bolo celkom vyrovnané a v druhom polčase stožok dosť vypol a hámre náš potlačili :D ale zas stožku chýbali niektorí hráči :D

Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

Waldo | 01.09.2011

Tak na hracov sa môžu vyhovoriť aj Hamre :) nam chybali tiež piati zo zakladu ale myslim si ze na to vsetko slusny zapas aj ked ten rozhodca ma dojímal statočne :D

Re:5.liga skupina C

raidenko | 01.09.2011

ináč po tejto dohrávke by som mal byť už medzi najlepšími strelcmi :D:D:D:D

Re:Re:5.liga skupina C

raidenko | 01.09.2011

ten rozhodca rozmýšľal úplne nad niečím iným a nevšímal si zákroky ani na jednej ani na druhej strane dosť slabý výkon rozhodcu

:)

4.Liga juh | 01.09.2011

FK Mesta Tornaľa 4:1 FK 09 Bacúch

Re::)

, | 01.09.2011

Bacuch 3 cervene karty goly ofsajd trapna penalta a *** madari pre strach si aj policajtov volali chudaci..ale co uz odveta je vzdy lepsia:)

Re:Re::)

:) | 01.09.2011

Do madarov nenadávaj (: je to zbytočné... forum neni nato (: náš utočník dvakrát zobral stopérom loptu a šiel na bránku sám.. to je ofsajd? a nato si nemyslel že PREHRA sa v tejto LIGE uznáva?! Už nehráš horehronskú ligu (:

Re:Re:Re::)

jan8 | 01.09.2011

len preto som to napisal nech to kazdy vie oni to mali aj do oci neboj sa jeden problem bali sa do oci aj pozret

Re:Re:Re::)

:P | 01.09.2011

Hej a na bránu sa dostal len preto, že postranný Vám nepískal ofsajdy, ruky, fauly ... keď sme kopali rohy, lopta bola ešte vo vzduchu a už pískal ... je to trápne. Ale niečo si treba vymyslieť, a potom sa čudujte, prečo sme tak nadávali. Teraz si objektívne priznaj, keby dakto takto pískal proti Vám, tiež by ste neboli nadšení. Vrchol všetkého bol, že postranný po zápase v šatni priznal, že nadržiaval Vám, zato, že sme zakričali "maďari" (akoby to nebola pravda, inak by sme rozprávali po slovensky). A ešte zavolať policajtov na asistenta trénera, že nemá na lavičke čo robiť,,, hrôza, úbohé. Aspoň rozhodcom ste nemuseli tikať a oslovovať ich krstnými menami a tiež sa s nimi smiať, aby to nebolo také okaté.

Len aby ostatné tímy vedeli, ako to chodí, keď sa príde na maďare ...

Re:Re:Re:Re::)

:) | 01.09.2011

Ja sa tu s tebou nebudem hádať... 1. policajti nie preto boli zavolaní...
2. Ani jeden tým okrem BS a vás u nás nevyvádzali žiadne problémy... a to ti aj potvrdia! (: a priznaj že či by sa tebe páčilo kebyže prídeme k vám 25-mi dívakmi čo by ešte problém ani nebol ale ked polovica z nich bola opitá a nadávali tam na naších divákov a trénera... "Len aby ostatné tímy vedeli, ako to chodí, keď sa príde na maďare ... " a pozri si celé fórum, toto ani nič podobné sa na tomto fóru ani nikde neobjavilo... a je zbitočné sa už o tomto zápase hádať...

Re:Re:Re:Re:Re::)

?????? | 02.09.2011

Bacúch hral minulý rok V.ligu sk. C a tiež prišli k nám diváci ožratí a nie opitý, ale futbal hrali pekný. Nemôžem hodnotiť zápas lebo som tam nebol, ale mňa tiež vytáča keď zo susednej dediny príde rozhodca pískať zápas a ešte ho aj dovezú autobusom. Toto je výsmech celému slovenskému futbalu. Na čo sa trápiť a cestovať keď sa robia takéto veci. Je to smutné a neviem pochopiť či či TÍ hore to nevidia.

Re:Re:Re:Re:Re:Re::)

..... | 02.09.2011

tornala gratulujem :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re::)

fk 09 bacúch | 02.09.2011

?????? včera sme sa k tomu futbalu ani nedostali, max. prvých 15min druhého polčasu..nevedeli ani kade lietajú.. ale prvý polčas nás rozhodca do ničoho nepustil.
a .......... čo sa nepodpíšeš rovno? ***

<< 161 | 162 | 163 | 164 | 165 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (448)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (776)
12%

Hráč od 12 do 15 rokov (1 123)
18%

Hráč do 12 rokov (2 893)
45%

Tréner nad 40 rokov (392)
6%

Tréner do 40 rokov (171)
3%

Rozhodca (112)
2%

Rodič hráča (175)
3%

Futbalový fanúšik (159)
2%

Iná kategória (115)
2%

Celkový počet hlasov: 6364

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu