1.kolo - Najlepšie do sezóny vkročili nováčik Hrochoť, bývalý štvrtoligista Banská Štiavnica a Bzovík, prekvapenie kola v Kremnici, Podzámčok v premiére v 5.lige získal cenný bod, 3 zápasy odložené

08.08.2012 20:36

1.kolo - 4. a 5.8.2012

Banská Štiavnica - Látky 3:1 (0:0) - pripravené v spolupráci s Dávidom Szabóom

Góly: 49´Marek Pastier - 1:0, 57´Radovan Ďurovič - 2:0, 76´Radovan Ďurovič - 3:0, 88´Šimon Podhora - 3:1

Do zápasu nastúpila Banská Štiavnica ako mierny favorit a všetko tomu aj nasvečovalo od začiatku stretnutia. Domáci si vytvárali množstvo šancí avšak nedokázali streliť gól a tak po polčase bol stav 0:0. Do 2 polčasu nastúpila Štiavnica ako vymenená a výsledok prišiel v 55 min., keď Pastier otvoril svojou nechytateľnou delovkou spoza šestnástky skóre - 1:0. O 10 min. neskôr zvýšil na 2:0 Durovič, keď dokázal obohrať 2 obrancov a s prehľadom skórovať. V 70 min. domáci dokonali dielo a zvýšili na 3:0, keď Pastier strieľal spoza 16ky a brankár len vyzazil pred seba a Durovič s prehľadom skóroval. V 88 min. hostia len skorigovali stav stretnutia, keď po brankárovej chybe do prázdnej brány loptu dopravil útočiaci hráč.

Kremnica - Podzámčok 2:2 (0:1) - ale neskôr bol zápas skontumovaný v prospech hostí 0:3, zápas sledovalo 120 divákov

Góly: 8´Lukáš Gašpar - 0:1, 52´Patrik Melár - 1:1, 68´Martin Kuchár - 1:2, 72´Patrik Kováč - 2:2

Hrochoť - Stožok 5:3 (2:2) - zápas sledovalo 100 divákov

Góly: 10´Martin Michálik - 0:1, 27´Drahomír Berky - 1:1, 31´Marek Mišáni - 2:1, 33´Michal Výboh - 2:2, 65´Michal Výboh - 2:3, 70´Daniel Berky - 3:3, 75´Drahomír Berky - 4:3, 78´Daniel Berky - 5:3

Selce - Bzovík 1:2 (1:0) - hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 35´Patrik Ivanič - 1:0, 65´Filip Marunčiak - 1:1, 79´Jakub Zelenčík - 1:2

Hontianske Nemce mali voľno

Očová - Pliešovce 2:0 (0:0) - dohrávka z 28.8.2012

Góly: 53´Ján Babic - 1:0, 90´Filip Hraško - 2:0, čisté konto udržal Jozef Válovčan

Braväcovo - Slovenská Ľupča 8:0 (3:0) - dohrávka z 15.8.2012

Góly: 10´Peter Bodnárik z 11m - 1:0, 15´Lukáš Laurinc - 2:0, 38´Peter Bodnárik - 3:0, 48´Peter Bodnárik - 4:0, 63´Peter Bodnárik - 5:0, 65´Peter Bodnárik z 11m - 6:0, 74´Michal Kučera - 7:0, 83´Lukáš Laurinc - 8:0, čisté konto udržal Tomáš Šajgalík