10.kolo - Prvú prehru majstrovi pripravilo Fiľakovo a dostalo sa na čelo súťaže, na 2.miesto poskočil po hladkej výhre nad Partizánom Lučenec, súboj nováčikov ovládla na Horehroní vďaka 2 gólom Chmelinu B.Štiavnica, Chmelina vsietil už 21 gólov

16.10.2012 14:02

10.kolo - 6. a 7.10.2012 - pripravené v spolupráci so Štefanom Bálintom

Revúca - Tisovec 0:3 kontumačne, domáci na zápas nenastúpili

Fiľakovo - Detva 3:1 (2:1)

Góly: 12´Kamil Genský - 1:0, 15´Martin Gondáš - 2:0, 26´Martin Majchút - 2:1, 57´Kamil Genský - 3:1

Horehron - Banská Štiavnica 0:2 (0:0) - Chochlík

Góly: 36´Richard Chmelina - 0:1, 49´Richard Chmelina - 0:2, čisté konto udržal Dávid Nemčok

Po úmornej ceste a pátraní po štadióne sme dorazili do typicky jesenného horehronského počasia. Prvý polčas sme narazili na zatiaľ najlepšie hrajúcu obranu súpera. Chmelinovi sa mohlo len snívať o voľnom priestore na jeho smrtiace brejky, no v týchto chvíľach nás podržal dobrý výkon brankára. Pred prestávkou avizoval tréner hostí prekvapenie v zmene taktiky. Tréner Chochlík zareagoval dvomi vetami, žiadne prihrávky vzduchom a na krátko a Chmelina zasóluj, čo opät slávilo úspech. 36 min. Chmelina gól - 0:1. 49 min. Chmelina gól - 0:2. Posledných 15 minút zápasu sme úplne ovládli hru. Gól si mohol dať každy. Aj zlatý labrador, ktorý sa chvíľami aktívne zúčastňoval hry. Teraz nás čaká papierovo slabší súper, proti ktorému chce dať tréner viac priestoru mladším ročníkom.

Žarnovica - Nová Baňa 5:1 (3:0)

Góly: 12´Lukáš Nitško - 1:0, 21´Matej Nemec - 2:0, 34´Zdenko Tekeli - 3:0, 40´Lukáš Nitško - 4:0, 51´Kevin Heka - 4:1, 55´Adam Adamov - 5:1

Tornaľa - Rimavská Sobota 1:4 (0:2)

Góly: 22´Štefan Balog - 0:1, 24´Andrej Poljak - 0:2, 44´Štefan Balog - 0:3, 52´Kristián Balog - 0:4, 61´Ernest Bari - 1:4

Poltár - Krupina 1:0 (0:0)

Góly: 39´Miroslav Vyhrabáč - 1:0, v 31´min. nepremenil domáci kapitán a brankár Jakub Slaniniak za stavu 0:0 pokutový kop, čisté konto udržal Jakub Slaniniak

Lučenec - Partizán Čierny Balog 7:2 (3:2)

Góly: 12´Martin Kindernay - 0:1, 18´Miroslav Hronec z 11m - 1:1, 20´Pavel Giertl - 1:2, 24´Tomáš Filipiak - 2:2, 34´Adam Cigánik - 3:2, 52´Adam Cigánik - 4:2, 65´Tomáš Mészároš - 5:2, 66´Miroslav Hronec - 6:2, 68´Adam Cigánik - 7:2