14.kolo - Kompletne odložené, zo súťaže sa v zimnej prestávke odhlásili Kotešová a Čadca B, kvôli tomu nastali zmeny v tabuľke, ale tabuľku strelcov sme nezmenili, lídrom je už o skóre Stará Bystrica

26.03.2012 15:16

14.kolo - 24. a 25.3.2012

Radoľa - Strečno 2:3 (2:3) - dohrávka z 24.4.2012

Góly: 6´Ján Macúš - 1:0, 15´Matej Bukovinský - 1:1, 20´Erik Kováč z 11m - 2:1, 22´Jakub Ďuriš - 2:2, 35´Matej Oberta - 2:3, v 56´min. nepremenil domáci hráč Erik Kováč za stavu - 2:3 pokutový kop

Turzovka - Dolný Hričov 3:0 (2:0) - dohrávka z 25.4.2012, hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 21´Marcel Mariňák - 1:0, 42´Marcel Mariňák - 2:0, 85´Marcel Mariňák - 3:0, čisté konto udržal Marek Striček

Belá - Zborov nad Bystricou 6:0 (3:0) - dohrávka z 1.5.2012

Góly: 26´Marek Kubík - 1:0, 29´Richard Šugár - 2:0, 35´Richard Šugár - 3:0, 72´Filip Šmehyl - 4:0, 74´Maroš Macho - 5:0, 81´Marek Kuťa - 6:0, čisté konto udržal Michal Hriník

Teplička nad Váhom - Stará Bystrica 1:2  (0:0)- dohrávka z 8.5.2012

Góly: 55´Samuel Kadáš - 0:1, 74´Ján Smolka - 1:1, 78´Matej Baník - 1:2

Terchová - Raková 2:2 (1:1) - dohrávka z 1.5.2012 - pripravené v spolupráci s Martinom Balážom, hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 6´Martin Baláž - 1:0, 10´Mário Banyár - 1:1, 67´Miroslav Lacúch - 2:1, 80´Milan Hlasica - 2:2

Terchová bola jasným favoritom zápasu, a po nevydarenom zápase s Turzovkou mala čo odplácať. Hostia vonku nemali čo stratiť a zdá sa, že sa nevyhnú zostupovým priečkam. Od úvodu domáci ukázali, kto je na ihrisku pánom a útočili do plných. Pekné kombinácie, ale chýbalo zakončenie. V 6´min. sa však domáci predsa len presadili, keď priamy kop zahrával Baláž a peknou strelou ponad múr poslal loptu do siete - 1:0. Po tomto góle sa očakávalo, že Terchová bude pridávať postupne viac gólov, no opak bol pravdou. Výkop z vlastnej polovice, vyhratá hlavička a nepozornosť domácej obrany stáli za vyrovnávajúcim gólom Banyára - 1:1. To obraz hry nezmenilo, no domáci sa trápili. Polčas sa tak dohral v nerozhodnom stave.
V druhom polčase akoby sa premietala stále tá istá rozprávka dookola. Terchová mala neustále loptu na kopačkách, no svoju územnú prevahu nedokázala pretaviť do gólu. No spása predsa len prišla. Priamy kop opäť zahrával Baláž, loptu brankár len vyrazil pred seba a odtiaľ do poloodkrytej brány už Lacúch nemal problém upratať do siete - 2:1. Zdalo sa, že sa zápas už len v kľudnom tempe dohrá a domáci si tesné víťazstvo postrážia, poprípade pridajú ešte nejaký ten gól. No nedali si terchovčania pozor, útočník Rakovej im ušiel, a keď už už bol takmer pred bránou, neostávalo obrane nič iné ako zatiahnuť záchrannú brzdu - faulovať. Zahrával sa tak priamy kop z hranice šestnástky. Hosťujúci hráč doslova vytlačil múr preč spred lopty, a tak už exekútor Hlasica nemal problém trafiť odkrytú bránu presne - 2:2. Chýlilo sa už ku koncu, nervozita stúpala a Terchová už len pár zúfalými pokusmi mimo bránu dala bodku za nevydareným stretnutím. V budúcnosti budú musieť svoj výkon otočiť o 180 stupňov, ak budú chcieť uspieť, hostia sa môžu prekvapivo radovať, hoci len z jedného bodu.

Rosina a Čierne pri Čadci mali voľno

Tabuľka strelcov po 14.kole, zostala aj po odhlásení Kotešovej a Čadce B bez zmien