16.kolo - Líder Kysucké Nové Mesto zmietlo Dolný Kubín 4 gólmi v 1.polčase, Tvrdošín prekvapil Lučenec, Kremnička získala bod s Novou Baňou, Čadca bez problémov vo Fiľakove

07.04.2011 00:05

16.kolo

Badín - Námestovo 1:3 (0:3)

Góly: 5´Branislav Lúchava - 0:1, 9´Michal Kasan - 0:2, 34´Michal Kasan - 0:3, 44´Stanislav Valach - 1:3

MFK Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš 2:1 (2:0)

Góly: 9´Milan Legíň z 11m - 1:0, 19´Branislav Dubovský - 2:0, 50´Jakub Kúkoľ - 2:1

Kysucké Nové Mesto - Dolný Kubín 4:0 (4:0)

Góly: 10´Peter Grajciar - 1:0, 29´Tomáš Krasňan - 2:0, 33´Matúš Mozoľ z 11m - 3:0, 40´Mário Boris - 4:0, čisté konto udržal Martin Ferianc, hostia nastúpili na zápas len s 9 hráčmi

Už od prvej minúty si domáci vypracovali rešpekt a rozumnou hrou začali zdolávať súpera. V 10-tej minúte sa ujali vedenia, keď center Petra Grajciara skončil za chrbtom hosťujúceho brankára. Druhý gól pridal po peknej akcii Tomáš Krasňan a o pár minút sa prebojoval do šestnástky Patrik Minárik, ktorý bol faulovaný a zo značky pokutového kopu zvýšil Matúš Mozoľ na 3:0. V poslednej minúte prvého polčasu si nabehol na hlavičku Mário Boris a uzavrel stav na 4:0. V druhom polčase sa už hráčom z Nového Mesta nepodarilo skórovať, aj keď šancí bolo dosť. Domáci diváci môžu byť s výkonom lídra súťaže ako aj s prístupom všetkých hráčov spokojní, lebo takto sa bojuje o titul.

Bánová - Bytča 0:1 (0:1)

Góly: 28´Tomáš Strýček - 0:1, čisté konto udržal Lukáš Kostelný

Fiľakovo - Čadca 0:2 (0:0)

Góly: 74´Kristián Grupáč - 0:1, 79´Kristián Grupáč - 0:2, čisté konto udržal Milan Luptovec

Kremnička - Nová Baňa 1:1 (1:0)

Góly: 11´Ronald Varga - 1:0, 70´Adam Dobrík - 1:1

Žiar nad Hronom - Zvolen 3:3 (1:0)

Góly: 2´Radoslav Frajt - 1:0, 48´Miroslav Žákovič z 11m - 1:1, 50´Miloš Mekíš z 11m - 2:1, 53´Tomáš Huňady - 2:2, 58´Miloš Mekíš z 11m - 3:2, 79´Matej Mozola - 3:3

Tvrdošín - Lučenec 2:1 (1:1)

Góly: 34´Tomáš Varga - 0:1, 38´Martin Oršuliak - 1:1, 70´Patrik Zrnčík - 2:1, v 37´min. nepremenil domáci Juraj Jendrišek za stavu - 0:1 pokutový kop