18.kolo - Dukla B zvyšuje náskok na čele, po výhre nad Trebišovom už vedie o 9 bodov, Martin pokračoval vo víťaznom duchu aj na Liptove, Námestovo vezie bod z ihriska Ruže B, béčko Podbrezovej zaváhalo doma so Stropkovom

25.04.2012 13:46

18.kolo - 25.3.2012

Góly: Demjan

Po remíze z Vranova sme chceli potvrdiť bod doma proti susedovi z tabuľky Stropkovu. Prvý polčas sme hrali proti vetru, čo nám robilo veľký problém a nedokázali sme sa dostať do hry, no boli sme prvý ktorý si vytvorili dve gólové šance, v prvej z uhla netrafil bránu Blahuta.M a neujala sa ani strela Zachara z dobrej pozície. Hostia lepšie kombinovali a kopali dosť rohových kopov, no nebezpečné situácie sme vyriešili. Vstup do druhého polčasu sme mali zlý, v 46.min po ľavej strane potiahol loptu Čabala odcentroval a Demian pohotovo otvoril skóre zápasu 0:1. Od toho momentu sme súpera zatlačili na svoju polovicu a množstvo šancí ktoré sme si vytvorili sme nedokázali premeniť a tak sme smoliarsky prehrali 0:1. Už druhý zápas po sebe sme si vytvorili množstvo ,,tutoviek" no nedokázali sme streliť gól, budeme musieť popracovať na koncovke. Chlapci si aj napriek prehre zaslúžia pochvalu hlavne za druhý polčas.

Góly: Ondrej Mráz, Radoslav Ďanovský, Daniel Kováčik, Patrik Vítek

Družstvo mladšieho dorastu začalo zápas veľmi aktívne a hneď na jeho začiatku zahodil M. Račko veľkú príležitosť. Paradoxne z nasledujúceho protiútoku hostia so šťastím skórovali a zápas sa začal lámať v ich prospech. Naši chlapci sa snažili, ale proti lepšie fyzicky disponovaným Martinčanom sa nevedeli presadiť. Ešte do polčasu síce trafil po rohovom kope žrď súperovej bránky T. Staš, ale to bolo z našej strany všetko. Pred koncom prvého polčasu dali hostia druhý gól, keď si po ich pekne zahranej štandardnej situácii „upratal“ loptu do vlastnej bránky A. Glončák. Aj v druhom polčase boli hosťujúci mladší dorastenci lepším družstvom a svoju prevahu vyjadrili ďalšími dvoma gólmi do siete brankára K. Korýtka.

Zostava mladšieho dorastu:

K. Korýtko, M. Tomčík (J. Vrzgula, P. Puška), M. Lasák, A. Glončák, M. Šimún, M. Majerčík, T. Staš, A. Koštial, M. Račko, M. Revaj, N. Ferleťák (P. Rybanský).

Tréner Mgr. Martin Pohlod:

Neodohrali sme dobrý zápas. V obrannej fáze sme robili zbytočné individuálne chyby a v strede poľa nám chýbala kvalitnejšia medzihra. Treba uznať, že náš súper bol dnes lepší a zaslúžene vyhral.

Góly: Majerník vs. Stanislav Šteiner

Ján Kamenický, Ing – tréner SNV: „Nastúpili sme bez troch hráčov základnej zostavy a preto ma táto remíza veľmi potešila. Chlapci sa snažili dodržiavať veci, ktoré sme si povedali v šatni. Bojovali ako jeden celok a odmenou nám bolo vedenie po peknom góle Stana Steinera. Domáci vyrovnali desať minút pred koncom zápasu. Myslím, že remíza je spravodlivá. Za predvedený výkon, chcem chlapcom poďakovať.“

Dukla Banská Bystrica B - Trebišov 3:0 (1:0)

Góly: 38´Róbert Polievka - 1:0, 64´Martin Arendáš - 2:0, 66´Erik Hric - 3:0, čisté konto udržal Ján Vaník