2.kolo - Teplička po K.Lieskovci zvalcovala aj Rakovú, dokonca na jej ihrisku, Majerčík dal hattrick, Terchová má druhú výhru aj vďaka hattricku Martina Baláža, blysol sa nováčik Štiavnik, ktorý rozdrvil Dolný Hričov, Majerčík z Tepličky dal už 5 gólov

15.08.2012 15:14

2.kolo - 11. a 12.8.2012

Terchová - Kysucký Lieskovec 5:1 (4:0) - pripravené v spolupráci s Martinom Balážom

Góly: 1´Martin Baláž - 1:0, 20´Matej Kvočka - 2:0, 25´Martin Baláž - 3:0, 39´Michal Cingel - 4:0, 67´Martin Baláž - 5:0, 85´Vladimír Kavčiak - 5:1

Na pôdu Terchovej pricestoval nováčik z K. Lieskovca, a keďže ten v minulom kole nezvládol štart sezóny v Tepličke a prehral 8:2, favorit bol jasný. A presne v tomto znamení sa zápas aj začal. Domáci sa ihneď dostali k lopte, Kačáni vymyslel krásnu prihrávku pre Baláža a ten sám z prvej poslal loptu v prvej minúte zápasu za chrbát brankára - 1:0. Štart ako hrom, ale zápas rozháraný. Diváci nemali možnosť sledovať príliš pekný futbal. Šancí sa kopilo aspoň pred bránou hostí, no Terchová, opäť, pohorela. V polovici polčasu zahrával priamy kop Rogoň, jeho jedovatú strelu brankár len vyrazil priamo na nohu Kvočku a ten do odkrytej brány zvyšoval - 2:0. Hostia boli viac menej odovzdaný súper, nedarila sa im rozohrávka, no ani domácim nevychádzalo všetko podľa ich predstáv, Na 3:0 pridal gól opäť Baláž, keď sa spolu s Chrapčiakom dostal do úiniku, a napokon s prispením šťastia sa lopta dokotúľala do bránky. Na konci polčasu vykopol loptu Matušek, loptu spracoval Baláž, poslal dopredu Cingela, a ten už vedel čo robiť. Po krásnej strele ľavačkou upravil na 4:0.
V druhom polčase sa hra domácich ešte viac zhoršila, naopak hostia sa snažili niečo urobiť s výsledkom. Začali hroziť, a nebiť pár nepremenených šancí, mohla to byť dráma. Za spomenutie stojí najmä hlavička hostí, kedy už bol Matušek takmer prekonaný ale končekmi prstov vytlačil loptu nad brvno. Potom však prišla definitíva, loptu nakopol za obranu Kvočka, Baláž si nabehol a lobom ponad brankára skompletizoval hettrick. O víťazovi bolo síce rozhodnuté už dávno, ale hostia stále hrýzli, až sa napokon dočkali. Cca 20 metrov od brány sa uvoľnil hosťujúci hráč, a loptu z voleja poslal krásne za chrbát bezmocného Matuška - 5:1. Terchová si ešte vypracovala niekoľko šancí ale druhý polčas bol aj poznačený zraneniami keď viacerí domáci museli odstúpiť. Terchová tak získala ďalšie tri body a pridáva sa tak ku Tepličke a Radoli, Lieskovec ostáva na dne tabuľky.

Góly: 50´Jakub Baháň - 0:1, 81´Patrik Žúbor - 1:1, 87´Ján Macúš - 2:1

Polčas sme začali trošku nešťastne, keď sme dostali gól, ale potom sme to otočili a dobojovali do konca... M.Drnda

Raková - Teplička nad Váhom 0:9 (0:4)
Góly: 24´Kristián Franek - 0:1, 33´Mário Adamus - 0:2, 37´Roman Majerčík - 0:3, 45´Ján Smolka z 11m - 0:4, 48´Roman Majerčík - 0:5, 71´Kristián Franek - 0:6, 81´Roman Majerčík - 0:7, 83´Adam Kozánek - 0:8, 85´Rastislav Fulka - 0:9, čisté konto udržal Dávid Poliak

Štiavnik - Dolný Hričov 7:2 (2:0) - zápas sledovalo 100 divákov
Góly: 6´Martin Fujaček - 1:0, 9´Martin Gulan - 2:0, 47´Martin Gulan - 3:0, 59´Jozef Možucha - 4:0, 61´Štefan Prílepok - 5:0, 73´Marián Hudec - 5:1, 74´Martin Gulan - 6:1, 78´Rastislav Korbáš - 7:1, 80´Miroslav Gašper - 7:2

Dolná Tížina - Stará Bystrica 1:1 (1:1)
Góly: 21´Marek Faktor - 0:1, 30´Patrik Ďurina - 1:1

Belá - Podvysoká 4:0 (1:0)
Góly: 44´Maroš Macho - 1:0, 53´Michal Špirka - 2:0, 54´Marek Kubík - 3:0, 65´Richard Šugár - 4:0, čisté konto udržal Michal Hriník

Zborov nad Bystricou - Čierne pri Čadci 1:3 (0:2)
Góly: 41´Tomáš Válek - 0:1, 44´Peter Eliaš - 0:2, 66´Peter Eliaš - 0:3, 79´Dávid Jedinák - 1:3