20.kolo - Zvolen zvládol náročné derby v Žiari, rozhodol Teren, Rimavská Sobota uspela nečakane hladko v K.N.Meste, hráčom kola Sudor z Rajca, ktorý 4 gólmi rozhodol o výhre nad Bánovou, V.Krtíš zdolal rozdielom triedy D.Kubín, Illéš dal 20.gól sezóny

23.04.2012 14:10

20.kolo - 21. a 22.4.2012

MFK Banská Bystrica - Lučenec 2:3 (0:2)

Góly: 35´Mário Šnúrik - 0:1, 38´Jakub Navrátil - 0:2, 42´Vladimír Hlaváč - 1:2, 48´Peter Juhás - 1:3, 69´Milan Bertók - 2:3

Veľký Krtíš - Dolný Kubín 4:0 (2:0)

Góly: 17´René Račko - 1:0, 37´Patrik Ádam z 11m - 2:0, 44´Denis Borčok vlastný gól - 3:0, 53´Patrik Ádam - 4:0, čisté konto udržal Vlastislav Čepo

Kysucké Nové Mesto - Rimavská Sobota 1:4 (1:1)

Góly: 6´Eduard Balciar - 0:1, 33´Patrik Tolnaj - 1:1, 46´Roderik Kovács - 1:2, 52´Roderik Kovács - 1:3, 64´Ronald Illéš - 1:4

Rajec - Bánová 4:3 (3:2)

Góly: 4´Ján Labaj - 0:1, 19´Tomáš Sudor z 11m - 1:1, 20´Adam Kuciak - 1:2, 37´Tomáš Sudor - 2:2, 39´Tomáš Sudor z 11m - 3:2, 50´Tomáš Sudor - 4:2, 57´Lukáš Danaj - 4:3

Góly: 76´Patrik Teren - 0:1, čisté konto udržal Adam Suja

Proti lídrovi súťaže sme odohrali taktický a disciplinovaný zápas. Celý kolektív si za koncentrovaný výkon zaslúži pochvalu. Na kvalitnejšieho súpera to však nestačilo, ktorý v 76. minúte zápasu zúročil svoj tlak do víťazného gólu. V prvom polčase sme dobrou organizáciou hry držali súpera dostatočne ďaleko od ohrozenia našej brány. Jediné príležitosti si hostia dokázali vytovriť po štandardných situáciách, ktoré však naša obrana na čele s výborne chytajúcim Tatárom dokázala zneškodniť. V druhom polčase sme sa dobre pripravili na úvodný nápor hostí. Dlho sme držali vyrovnaný výsledok a hrozili zo zriedkavých protiútokov. Naša trpezlivosť sa nám takmer vyplatila, keď v 68. minúte Dúbravský z rýchleho protiútoku len tesne z uhla minul opustenú bránu. Hostia však nakoniec svoj tlak podporený svojou hernou kvalitou pretavili do víťazného gólu 14 minút pred koncom stretnutia. Oba tímy prispeli ku kvalitnému zápasu, v ktorom nakoniec zaslúžene zvíťazilo kvalitnejšie družstvo. Naši hráči opäť dokázali, že dokážu potrápiť popredné tímy súťaže a majú v sebe silný potenciál nielen hráčsky, ale aj morálny a ukázali tak svoj silný charakter.

Badín - Kremnička 3:1 (2:0)

Góly: 17´Dominik Jelluš - 1:0, 28´Peter Ondrejka - 2:0, 43´Lukáš Laurinc - 2:1, 69´Jozef Halaj - 3:1

Bytča - Nová Baňa 2:0 (0:0)

Góly: 61´Tomáš Strýček - 1:0, 80´Andrej Daniš - 2:0, čisté konto udržal Patrik Boko

Čadca - Fiľakovo  6:0 (2:0)

Góly: 33´Radovan Krenžel - 1:0, 39´Branislav Cundrák - 2:0, 56´Kristián Grupáč - 3:0, 62´Kristián Grupáč - 4:0, 65´Branislav Cundrák - 5:0, 74´Dominik Dobda - 6:0, čisté konto udržal Patrik Škorík (41´Lukáš Maslík)