21.kolo - Výhru Žiliny v Predmieri režíroval Pochyba autor hattricku, Krásno si poradilo s O.Jasenicou a udržalo 2.miesto, Erik Polák z Oravskej Jasenice je so 14 gólmi novým lídrom strelcov, Černová urobila výhrou nad Z.Porubou rázny krok k záchrane

14.07.2012 20:32

21.kolo - 12. a 13.5.2012

Černová - Závažná Poruba 4:2 (1:0)

Góly: 25´Dávid Lovasovič - 1:0, 53´Dávid Lovasovič - 2:0, 58´Tomáš Vyparina - 2:1, 74´Michal Ferenčík - 3:1, 87´Tomáš Vyparina - 3:2, 89´Patrik Hollý - 4:2

Krásno nad Kysucou - Oravská Jasenica 5:2 (3:0) - pripravené v spolupráci s Jakubom Graňákom

Góly: 12´Kamil Koleno - 1:0, 21´Dávid Rajnoha - 2:0, 42´Jakub Válek z 11m - 3:0, 68´Adam Greš - 3:1, 73´Erik Polák - 3:2, 83´Peter Mahút - 4:2, 86´Peter Mahút - 5:2

Do zápasu na Kysuciach sme do prvého polčasu nastúpili katastrofálne. Všetko sme kazili čo sa len dalo. Z toho vyťažili dva góly a tretí nám pridali do šatne po pokutovom kope. V druhom polčase sme 10 minút hrali tiež nie nejako najlepšie, no potom sme zamakali. Zabrali sme a podarilo sa nám streliť gól, presnejšie v 68.min Adamovi Grešovi. O niečo neskôr asi v 73.min sám voči brankárovi Erik Polák posiela loptu do brány a tak opravuje stav na 3:2. Tlačili sme ich, no jedna dobrá prihrávka na útočníka Krásna a pre neho už nebol problém dať gól. Nebyť tohto gólu mohli by sme aj remizovať. No neskôr nám pridali ďalší gól a už bolo jasné komu budú patriť 3 body. Síce v druhom polčase sme boli zjavne lepší, presne tak ako zápas v jeseni u nás doma, no i tak body ostali v Krásne. A ako inak v zápase Krásnu dopomohli rozhodcovia.

Liptovský Hrádok - Sučany 0:2 (0:0) - zápas sledovalo 100 divákov / pripravené v spolupráci s www.fotatransucany.sk

Góly: 64´Jakub Karcol - 0:1, 88´Lukáš Košinár - 0:2, čisté konto udržal Marek Ďubašák (8´Tomáš Gallo), v 78´min. nepremenil hosťujúci hráč Roman Maruna za stavu - 0:1 pokutový kop

V sobotu popoludní vycestovali Sučanci za súperom do Liptovského Hrádku. Domáci boli v skvelej forme, keď ťahali 4-zápasovú sériu výhier. V tabuľke mali oba tímy zhodne po 28 bodov, no v prospech Sučian hovorilo lepšie skóre. Už vo 8.minúte prišiel pre Sučany tvrdý úder, keď to domáci útočník prehnal s dôrazom, zrazil sa s brankárom Ďubašákom a ten musel byť po ošetrovaní prevezený do nemocnice. Keďže Tatran nemal náhradného brankára, tak sa do brány postavil niekdajší gólman Tomáš Gallo a takmer vzápätí domáci vyskúšali jeho pozornosť. Sučany sa dlho hľadali a Liptáci boli v úvode lepším tímom, no Gallo sa postupne dostával do brankárskej pohody. S jeho istými zákrokmi pribúdala aj herná pohoda na kopačkách Sučian. Postupne preberali iniciatívu a dokázali si vytvoriť aj pár nebezpečných šancí najmä po krídelných akciách. Potom v závere polčasu sa ešte v superšanci domácich vyznamenal opäť Gallo a spoľahlivá obrana Sučian na čele s Marunom už Hrádok do ďalších šancí nepustila. Do druhého polčasu vstúpil Tatran aktívne a od začiatku diktoval tempo hry. No v 52.minúte prišla ďalšia strata pre hosťujúci tím, keď musel odstúpiť pre zranenie aj Avram. Už vzápätí sa po chybe v obrane domácich dostal k lopte Karcol a svoj únik nekompromisne pretavil na vedúci gól pre hostí. V týchto momentoch Sučany kontrolovali hru, mali loptu na kopačkách a ak sa aj Hrádok dostal do nejakej šance, tak všetko zlikvidoval výborne chytajúci Gallo. V 78.minúte prišla výhoda pokutového kopu, ktorý premenil Maruna, no pre postavenie hráčov v 16-ke sa musel opakovať. Druhýkrát Maruna už presne nemieril a tak na tabuli stále svietilo 0:1. Zápas sa bezpečne dohrával. V 88.minúte perfektne unikol po pravej strane Vojvoda ponúkol druhý gól v zápase Karcolovi no ten pálil len do domáceho brankára. O minútu neskôr sa takmer identická situácia zopakovala, no tentokrát Vojvodov center prešiel ku Košinárovi, ktorý stanovil konečné skóre zápasu.

Predmier - Žilina U-16 0:4 (0:0)

53´Tomáš Pochyba - 0:1, 58´Tomáš Pochyba - 0:2, 66´Michael Kostolný - 0:3, 70´Tomáš Pochyba - 0:4, čisté konto udržal Adrián Tichák

Góly: 54´Lukáš Pirošík - 0:1, 89´Erik Perďoch - 1:1

V nedeľu 13.5.2012 o 14:00 hod. sme odohrali 21.kolo proti predposlednému tímu Hôrky. Celý zápas sme boli lepším tímom, aj keď sme hrali od 30 min. v oslabení. Chýbala nám iskra v ofenzíve. Súper využil z minima maximum a dokázal na našej pôde uhrať bod. Jediný gól strelil 1 min. pred koncom E.Perďoch.

Tvrdošín - Liptovské Sliače 4:1 (2:0)

Góly: 18´Michal Gregorec - 1:0, 45´Matúš Gregorec - 2:0, 56´Dávid Hanula - 2:1, 72´Matúš Gregorec - 3:1, 87´Július Žuffa - 4:1