22.kolo - Dukla B si hladko poradila so Stropkovom a vedie už o 13 bodov, Martin sa výhrou v Giraltovciach dotiahol na druhú rezervu Prešova, Námestovo uspelo vo Vranove a už je na 5.mieste, Liptáci sa remízou s Prešovom B odlepili z dna tabuľky

25.04.2012 16:51

22.kolo - 22.4.2012

Dukla Banská Bystrica B - Stropkov 4:0 (2:0)

Góly: 2x Róbert Polievka, Gregáň, Ivan Pařenica

Vranov - Námestovo 0:2 (0:1)

Góly: Marek Farský, Tomáš Hvoľka

Trebišov - Lipany 2:0 (2:0)

Góly: Olah, Gavla

Góly: Dominik Stripaj

Dňa 21.4.2012 odohrali ml. dorast. derby zápas s MFK. Zápas výbornej úrovne hlavne z našej strany. Z našej nátlakovej hry sme vyťažili málo. Brvno z ľavej strany od Soviča, strela do brankára od Krausa, strela nad bránu a v zápätí druhá do brankára od Fábryho. V druhom polčase podobný scénar. Šance Smoligu, hlavou neskôr nohou z dvoch krokov vedľa, atď..... Napokon sa presadil striedajúci Stripaj. Pochvalu si zaslúži celé družstvo no obzvlášť Mirossay, Karafa, Gere a Kraus.

Góly: 2x Lipták, Ján Jurčo

Dnes sme nastúpili proti veľmi kvalitnému súperovi z ktorým sme prehrali vysoko 0:3. Hostia boli počas celého zápasu lepším mužstvom vo všetkých herných činnostiach. V úvodnej 20 minútovke zneškodnil dva samostatné nájazdy Pariš no v 22. min neudržal strelu Jurča a Lipták pohodovo doklepol 0:1. V 30. min po priamom kope nastrelil brvno Varga a tak sa polčas skončil výsledkom 0:1 Druhý polčas bol obrazom prvého, až na to že hostia pridali po našich hrubých chybách ešte dva góly Liptákom a Jurčom a zápas sa skončil výsledkom 0:3.

Martin Boháčik, tréner Podbrezovej B

Góly: Norbert Ferleťák, Staš vs. Staško, Michálek

Keď po tridsiatich minútach hry prehrávali naši chlapci po dvoch brejkoch hostí už 0 : 2, „nevsádzal by nikto na nich ani groš“. Opak bol však pravdou a tento tým opäť ukázal svoj charakter a vôľu. Ešte do polčasu znížil vedenie hostí z trestného kopu tradičný strelec T. Staš. V hektickom druhom polčase boli šance na oboch stranách. Tesne pred jeho koncom sa však hlavou presadil N. Ferleťák, čo znamenalo pre našich chlapcov zisk ďalšieho druholigového bodu.

Zostava: K. Korýtko, M. Tomčík, R. Danko, M. Šimún, A. Glončák, A. Koštial (M. Majerčík), T. Staš, A. Uličný (P. Rybanský), P. Puška (J. Vrzgula), M. Revaj, N. Ferleťák.

Ružomberok B - Humenné 4:2 (2:0)

Góly: 2x Chmela, Kúkol, Vrlík vs. Mikula, Macej

Giraltovce - Martin 1:3 (0:1)

Góly: Kuriplach vs. Patrik Vítek, Daniel Kováčik, Lilge