24.kolo - Hriňová má po výhre v Hodruši majstrovský mečbal, Bacúch uspel v Sliači, hlavnú zásluhu mal na tom 2gólový Martinec, Hliník po prvýkrát v histórii zdolal Brusno, Divín sa po najlepšom výkone v sezóne zachránil, Jesenské v derby úspešnejšie

13.07.2012 02:03

24.kolo - 2. a 3.6.2012

Divín - Banská Štiavnica 5:0 (3:0)

Góly: 10´Pavol Karlík - 1:0, 42´Vladimír Havrla - 2:0, 45´Lukáš Balogh z 11m - 3:0, 58´Mário Sekereš - 4:0, 66´Martin Smädo - 5:0, čisté konto udržal Juraj Rafaj

Divín podal jeden zo svojich najlepších výkonov v sezóne a zaslúženou výhrou si zabezpečil 4.ligu aj pre ďalšiu sezónu. Naopak nad účasťou Banskej Štiavnice v 4.lige aj v novej sezóne sa zmráka.

Hliník nad Hronom - Brusno 2:1 (1:0)

Góly: 23´Patrik Mališ - 1:0, 62´Lukáš Supuka - 2:0, 67´Jozef Gallo - 2:1

Domáci začali veľkým tlakom. Celý 1.polčas mali prevahu a vzhľadom na priebeh mohlo byť kludne 3:0. Hliník zahodil množstvo šancí a skórovať sa podarilo až Mališovi v 23´min. - 1:0. V 2.polčase sa hra vyrovnala. Dôležitým momentom bol druhý gól domácich v 62´min., o ktorý sa postaral Supuka, ktorý doklepol do prázdnej brány center Mališa - 2:0. Hostia skórovali Gallom v 67´min. po ojedinelej chybe domácej obrany - 2:1. V závere zápasu sa rútil na hosťujúcu bránu Dražo, obišiel brankára, ale neumiestnil loptu do prázdnej brány. Hliník sa výhrou výrazne priblížil k záchrane.

Hodruša Hámre - Hriňová 2:4 (1:2)

Góly: 20´Jakub Chriašteľ - 0:1, 42´Jakub Chriašteľ - 0:2, 44´Marek Búry - 1:2, 47´Martin Chriašteľ - 1:3, 60´Pavel Mičuda - 1:4, 77´Martin Murko - 2:4

Hriňová zvládla ďalší náročný duel. 1.polčas ovládli hostia najmä vďaka streleckej pohotovosti druhého najlepšieho strelca ligy Jakuba Chriašteľa. Domácim vykresal iskierku nádeje na zisk bodu Búry, ale po prestávke pokračoval líder v kvalitnom výkone a po zásahoch Martina Chriašteľa a Mičudu získal pohodlný náskok. Gól domáceho Murka už iba upravil výsledok na konečných - 2:4. Hriňová si touto výhrou vypracovala majstrovský mečbal, ktorý bude môcť potvrdiť v 25.kole doma proti Sliaču. Hodruša sa aj napriek prehre 2 kolá pred koncom zachránila v 4.lige.

Kalinovo - Krupina 0:1 (0:1)

Góly: 39´Jaroslav Priškin - 0:1, čisté konto udržal Róbert Želiezka

Žarnovica - Šalková 0:3 (0:2)

Góly: 33´Maroš Rudnický - 0:1, 40´Maroš Rudnický - 0:2, 60´Jozef Mesík - 0:3, čisté konto udržal Matej Janek

Sliač - Bacúch 0:3 (0:1)

Góly: 41´Michal Martinec - 0:1, 55´Michal Martinec - 0:2, 61´Milan Jankov - 0:3, čisté konto udržal Dominik Čiliak

Jesenské - Tornaľa 6:2 (3:2)

Góly: 1´Martin Pinter - 1:0, 16´Kristián Kókai - 2:0, 24´Martin Pinter - 3:0, 42´Norbert Švajko - 3:1, 44´Tamás Gajan - 3:2, 64´Martin Pinter - 4:2, 75´Kristián Kókai - 5:2, 87´Marek Pompa - 6:2