24.kolo - Žilina zmietla L.Hrádok už v 1.polčase, Krásno zvládlo duel s Černovou a je blízko k 2.miestu, v Sučanoch pred 120 divákmi sa body delili, Hôrky výhrou nad Predmierom odsunuli L.Sliače do 5.ligy, súťaž strelcov sa dramatizuje

15.07.2012 14:58

24.kolo - 2. a 3.6.2012

Hôrky - Predmier 4:2 (2:0)

Góly: 31´Roman Mužík - 1:0, 43´Roman Mužík - 2:0, 48´Lukáš Pirošík - 3:0, 54´Roman Mužík - 4:0, 79´Marek Randa - 4:1, 89´Radoslav Vozárik - 4:2

Žilina U-16 - Liptovský Hrádok 6:1 (6:0)

Góly: 6´Filip Remek - 1:0, 21´Tomáš Pochyba z 11m - 2:0, 31´Filip Remek - 3:0, 38´Tomáš Kincl - 4:0, 43´Tomáš Pochyba - 5:0, 44´Patrik Krčula - 6:0, 52´Michal Miartan z 11m - 6:1

Oravská Jasenica - Staškov 0:0 - pripravené v spolupráci s Jakubom Graňákom

Čisté konto udržali: Dušan Miškovič (Oravská Jasenica) a Miroslav Badura (Staškov)

Zápas, na ktorý sme nastúpili s tým, že máme čo vracať Staškovu sa nám od začiatku do konca daril. V prvom dejstve stretnutia sa hralo v strede ihriska a obidve mužstvá si tvorili šance k úspechu. Mnoho šancí bolo i v druhom polčase. Šancí z našej strany na dva zápasy. V 74.min sa po strane prebíja Milan Brontvaj a uniká hráčom, beží sám na brankára no strieľa len do nôh. K čistým šanciam sa dostali i Kristián Ďurica a Filip Gura, no zahadzovali sme čo sa len dalo. Nevedeli sme trafiť bránu. Dejisko tohto druhého polčasu sa hralo len v šestnástke súpera. Konečný hvizd znamenal, že sa body budú deliť. Škoda tohto zápasu, mohli sme vyhrať.

Závažná Poruba - Tvrdošín 1:6 (0:3) - dohrávka z 19.6.2012

Góly: 1´Juraj Maslo - 0:1, 40´Martin Bača - 0:2, 44´Michal Gregorec - 0:3, 47´Roman Perašín - 1:3, 66´Juraj Maslo - 1:4, 70´Ľubomír Pikna - 1:5, 76´Matúš Gregorec z 11m - 1:6

Sučany - Stráňavy 2:2 (2:1) - zápas sledovalo 120 divákov

Góly: 11´Maroš Rolček z 11m - 0:1, 28´Patrik Hric - 1:1, 44´Jakub Avram - 2:1, 54´Maroš Rolček - 2:2

Priamy súboj o 4.miesto v tabuľke pred návštevou kola priniesol kvalitný futbal a 4 góly. Do vedenia išli hostia po úspešnom pokutovom kope Rolčeka v 11´min. - 0:1. Domáci sa postupne otriasli a do hry ich vrátil vyrovnávajúci gól Hrica v 28´min. - 1:1. Nováčik bol v závere 1.polčasu lepším tímom a v 44´min. sa aj ujal vedenia. Svoj prvý gól v 4.lige zaznamenal Avram - 2:1. Lenže po prestávke si obrana domácich nedala pozor na Rolčeka, ktorý hrá na jar vo výbornej forme a v 54´min. zrovnal na - 2:2. Do konca zápasu mali oba tímy niekoľko možností strhnúť výhru na svoju stranu, ale nestalo sa tak. Body sa teda delili.

Krásno nad Kysucou - Černová 5:1 (2:0)

Góly: 18´Marek Sýkora - 1:0, 32´Kristián Gábor - 2:0, 55´Peter Mahút - 3:0, 69´Marek Sýkora - 4:0, 80´Tomáš Bros - 5:0, 81´Marek Pindura - 5:1