25.kolo - Lučenec sa prebudil vo Fiľakove a na postup potrebuje ešte 5 bodov, Zvolen vzbudzuje obrovský rešpekt, Bytči nastrieľal 11 gólov, Žiar podal po dlhšej dobe kvalitný výkon, V.Krtíš suverénny v Kremničke, Golian pridal ďalšie 3 góly

13.06.2012 00:02

25.kolo - 26. a 27.5.2012

Góly: 16´Martin Kucbel - 1:0, 29´Lukáš Lauč - 2:0, 32´Dominik Golian - 3:0, 41´Jakub Vážan z 11m - 4:0, 56´Rastislav Pepich - 5:0, 65´Martin Kucbel - 6:0, 66´Lukáš Lauč - 7:0, 67´Dominik Golian - 8:0, 75´Dominik Golian - 9:0, 85´Michal Špekker - 10:0, 87´Lukáš Lauč - 11:0, čisté konto udržal Lukáš Hoger

Domáci Zvolen sa chcel pozitívne naladiť pred dôležitým zápasom s Lučencom a na domácom trávniku nechcel nechať nič na náhodu. Úlohu favorita napĺňali domáci hneď od začiatku a do súpera sa zahryzli s veľkou chuťou. Už v 16. minúte sa po peknej prihrávke presadil vo vnútri šestnástky Kucbel. 1:0. Domáci nemali veľa nebezpečných príležitostí až na pár striel z väčšej vzdialenosti. No v čase, keď sa hostia osmeľovali čím ďalej tým viac, zahrmelo na druhej strane. Chybu v obrane Bytče potrestal dotieravý Lauč, ktorý už v prvom polčase nahradil zraneného Huďana. 2:0. O tri minúty na to sa presadil aj Golian, ktorý si zase pekne poukladal hosťujúceho brankára a zvýšil tak na rozdiel triedy. 3:0. Bodku za prvým polčasom dal Vážan, ktorý bezpečne premenil pokutový kop po faule na Borgoňa. 4:0.
Po prestávke nastúpili Zvolenčania do zápasu trochu vlažne a prejavilo sa to na zvýšenej aktivite Bytče. Pri šanci hosťujúceho útočníka musel prejaviť svoje umenie aj brankár Höger. Postupne však domáci prebrali iniciatívu, čoho výsledkom bol vôbec prvý gól Pepicha po príchode do Zvolena. 5:0. To však ani zďaleka nebolo všetko. V rozpätí 65. až 67. minúty sa presadili postupne Kucbel, Lauč a Golian. 8:0. Od tohto momentu bol zápas iba otázkou skóre. A keď v 75. minúte skompletizoval Golian hattrick, okrúhla desiatka bola na spadnutie. 9:0. Pocta desiateho gólu pripadla ako inak na kapitána Špekkera, ktorý sa zo striel z voleja nezvykne mýliť. 10:0. Tri minúty pred koncom skompletizoval hattrick aj Lauč, a tak konečný výsledok vzbudzuje rešpekt pred zápasom jari v Lučenci. 11:0.

Fiľakovo - Lučenec 0:7 (0:1)

Góly: 45´Erik Danko - 0:1, 66´Miroslav Stupár - 0:2, 69´Mário Šnúrik - 0:3, 70´Miroslav Stupár - 0:4, 77´Miroslav Stupár - 0:5, 83´Erik Danko - 0:6, 90´Mário Šnúrik - 0:7, čisté konto udržal Tomáš Bajzík

Badín - Kysucké Nové Mesto 0:2 (0:1) - dohrávka zo 6.6.2012

Góly: 18´Martin Kopas - 0:1, 62´Marek Belaník - 0:2, čisté konto udržal Filip Šupej

Kremnička - Veľký Krtíš 1:5 (0:2) - pripravené v spolupráci s p.Drienovským

Góly: 15´Martin Švonavec - 0:1, 35´Erik Krupčiak - 0:2, 62´Martin Švonavec - 0:3, 71´Dávid Selecký - 1:3, 75´Frederik Matikovský - 1:4, 80´Boris Boľoš - 1:5

Celé stretnutie sme mali územnú prevahu, čo sa ukázalo aj v konečnom výsledku. Ďakujem hráčom za predvedený výkon.

Čadca - MFK Banská Bystrica 3:2 (1:2)

Góly: 20´Adrián Bábeľa - 0:1, 35´Ján Hlava - 1:1, 41´Filip Rafanides - 1:2, 52´Ján Hlava - 2:2, 90´Denis Michalina - 3:2

Rimavská Sobota - Dolný Kubín 4:1 (2:0)

Góly: 28´Dávid Bodnár - 1:0, 35´Jozef Slovák - 2:0, 70´Róbert Raisz - 3:0, 77´Gergo Jonáš - 4:0, 80´Ján Šubjak - 4:1

Bánová - Nová Baňa 3:0 (1:0)

Góly: 37´Jakub Papuča - 1:0, 72´Juraj Ševčík - 2:0, 87´Adam Kuciak - 3:0, čisté konto udržal Matej Matejčík

Góly: 6´Marek Bodor - 1:0, 39´Juraj Gallo - 2:0, 44´Samuel Truska - 3:0, 79´Miloš Mekíš - 4:0, čisté konto udržal Radovan Tatár

Po dlhšej dobe sa proti Rajcu hráči herne priblížili svojim výkonom k jeseným zapasom a neinkasovali v zápase gól. Už v 6.min BODOR z priameho kopu vymietol pravý horný roh súperovej brány 1:0, aj po tomto góle sme hrali aktívne a krížnymi prihrávkami sme sa dostávali do gólových šancí a v 39 min. GALLO upravil na 2:0 , 44 min. TRUSKA na 3:0. V druhom polčase sa hostia viac snažili ohrozovať bránku domácich no brankár z ml.dorastu Tatár bol na svojom mieste a domácich podržal niekoľkými dobrými zákrokmi. V 79 min. striedajúci Mekíš vsietil na 4:0 a zápas sa dotiahol do víťazného konca.