27.kolo - Zvolen potvrdil v dohrávke na ihrisku Kremničky majstrovský titul, vďaka 6 bodovému týždňu poskočil Badín na 4.miesto, Bánová získala cenný skalp R.Soboty, Kremnička doma proti Lučencu ani nenastúpila, medzi strelcami sa rozhodne až v 30.kole

11.06.2012 00:34

27.kolo - 9. a 10.6.2012

Góly: 11´Viktor Kukučka - 1:0, 54´Miroslav Líška - 2:0, 57´Róbert Lancini - 2:1

Zápas sa hral od prvých minút vo veľmi vysokom tempe. Oba tímy prispievali k celkovej kvalite zápasu. V prvom polčase sme mali miernu hernú prevahu a súperove pokusy o rýchle protiútoky zakladané hlavne dlhou loptou na svojich útočníkov dokázala naša defenzíva efektívne neutralizovať. Vedenia v zápase sme sa ujali v 11. minúte po peknej kombinácii, keď sa po finálnej prihrávke Dúbravského strelecky presadil Kukučka. Vstup do druhého polčasu nám ušiel. Hneď v prvej minúte sme svojim zaváhaním pustili hostí do nebezpečnej situácie, ktorú však nevyužili. Po zlom vstupe do druhého polčasu sa nám postupne podarilo dostať do tempa a hra bola väčšinu polčasu vyrovnaná. V 54. minúte sme opäť zvýšili svoj náskok. Po finálnej prihrávke Dúbravského sa presadil Líška. Posledných dvadsať minút sme však takticky nezvládli, keď sme po našej chybe v 57. minúte darovali hosťom príležitosť na zníženie, ktorú využili. Zápas sme dohrávali pod tlakom súpera, ku ktorému sme prispeli našimi netaktickými riešeniami rôznych herných situácii. Naša defenzíva však tlaku po dobrom výkone stopérskej dvojice Foltán - Kružlic odolala a zaslúžene zostali doma 3 body.

Rajec - MFK Banská Bystrica 2:1 (1:1)

Góly: 28´Tomáš Sudor - 1:0, 35´Richard Pajta - 1:1, 48´Michal Naležinský - 2:1

Čadca - Kysucké Nové Mesto 2:2 (1:1)

Góly: 4´Branislav Cundrák - 1:0, 11´Jaroslav Ochodničan - 1:1, 45´Dominik Dobda - 2:1, 68´Pavol Urban - 2:2

Zvolen - Nová Baňa 9:0 kontumačne, podľa SP čl.100/e, hostia nastúpili na zápas len s 8 hráčmi, v 38´min. bol zápas predčasne ukončený, lebo počet hráčov v tíme hostí klesol pod 7

Góly: 4´Matej Vatra - 1:0, 8´Jozef Malatinec - 2:0, 9´Jozef Malatinec - 3:0, 20´Michal Kosorín - 4:0, 23´Radoslav Frajt - 5:0, 25´Tomáš Huňady - 6:0, 30´Radoslav Frajt - 7:0, 33´Ľuboš Baran - 8:0, 37´Michal Kosorín - 9:0, čisté konto udržal Pavol Kováč

Badín - Bytča 7:1 kontumačne, podľa SP čl.100/e, hostia nastúpili na zápas len s 8 hráčmi, po 1.polčase bol zápas predčasne ukončený, lebo počet hráčov v tíme hostí klesol pod 7

Góly: 4´Jozef Halaj - 1:0, 6´Peter Ondrejka - 2:0, 10´Peter Caban - 3:0, 17´Jozef Halaj - 4:0, 21´Martin Kováčik - 5:0, 23´Peter Ondrejka - 6:0, 32´Tomáš Strýček z 11m - 6:1, 38´Zdenko Rýs - 7:1

Kremnička - Lučenec 0:3 kontumačne, podľa SP čl.100/b, domáci na zápas nenastúpili

Fiľakovo - Dolný Kubín 5:2 (2:1) - hostia nastúpili na zápas len so 7 hráčmi

Góly: 16´Juraj Juriga - 0:1, 38´Nikolas Mičuda - 1:1, 40´Peter Máté - 2:1, 50´René Krága - 3:1, 59´Peter Máté - 4:1, 61´Nikolas Mičuda - 5:1, 79´Martin Kaník - 5:2

Bánová - Rimavská Sobota 4:3 (4:1) - hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 5´Martin Danko - 1:0, 12´Peter Chalúpka - 2:0, 25´Martin Danko - 3:0, 29´Kristián Popelka - 4:0, 32´Zsolt Múčik - 4:1, 49´Zsolt Múčik - 4:2, 57´Gabriel Boroš - 4:3