3.kolo - Novým lídrom rezerva Podbrezovej, darilo sa aj ďalším béčkam, Poprad získal prvý bod za domácu remízu s Martinom, výkony Jupie Podlavice zatiaľ rozpačité, na čele strelcov Soták z Vranova so 6 gólmi

24.08.2012 00:46

3.kolo - 18. a 19.8.2012

Liptovský Mikuláš - Dukla Banská Bystrica B 0:0

Tatran: Staško - Czodor, Revaj (78´ Koštial), Glončák, Horváth, Hablák, Perašín, Staš (46´ Macek), Kuna (46´ Danaj), Maťaš, Angelovič (89´ Giacko)

Dukla B: Kapičák - Chovan (63´ Plško), D. Môcik, Balko (46´ Golian), Menich, Šaling, Kovalčík, M. Považanec (76´ Chomistek), Podkonický, Ližbetin (84´ Lietava), Račák

Góly: 19´Čverha vlastný gól - 0:1, 37´Jopek - 0:2, 42´Keresteš - 0:3, 59´Balun - 0:4

Prešov B: Harničár - J. Kravec (61. Baláž), Jopek, Sabol, Balun - Mišenko, Macej (71. Poklemba), Tramita, Špirla (46. Levický) - Keresteš, M. Kravec

Tréner Prešov B Pavol Vytykáč:

V stretnutí nám pomohli dve úspešne zahrané štandartné situácie, po ktorých sme sa dostali do dvojgólového vedenia a ešte do polčasu po strele spoza 16 - ky sme skórovali tretíkrát. V 2. polčase po chybe domáceho brankára a štvrtom góle v sieti domácich sme zbytočne poľavili v aktivite a niekoľko sľubne rozohraných útočných kombinácií nedotiahli do úspešného konca".

Góly: 12´Petrusz - 0:1, 21´J.Kinský - 1:1, 40´Petrusz - 1:2, 44´Vysočan - 1:3, 82´Gere - 2:3

Tréner Lokomotívy Vladimír Urban:

V stretnutí s Podbrezovou sme po celý priebeh stretnutia boli lepším družstvom. Hostia nám dali lekciu z efektivity. Kým im stačili na tri góly, štyri priame strely do priestoru našej brány, my sme okrem gólov zahodili šesť stopercentných šancí, plus nastrelené brvno po hlavičke hosťujúceho hráča. Konečný výsledok je pre nás veľmi krutý a nespravodlivý. Za predvedený výkon, aj napriek prehre, si celé družstvo zaslúži pochvalu.

Góly: Sakáč vs. Kendera, Juráň

Zápas v obrovskej horúčave mal najmä v prvom polčase vysoké tempo, v druhom po vylúčení Kordiaka hostia ešte dokázali zvýšiť vedenie, domáci korigovali v nadstavenom čase.

Humenné - Vranov nad Topľou 2:1

Góly: Filip, Gombita vs. Stanislav Soták

Poprad - Martin 1:1 (0:0)

Góly: Christián Mezovský vs. Filip Odlevák

Námestovo - Jupie Banská Bystrica Podlavice (Badín) 2:0 (1:0)

Góly: Matej Gužinak, Branislav Lúchava

Lučenec - Stropkov 1:1 (1:0)

Góly: Stanislav Kupček vs. Špak

Slabý výkon domácich v 2 polčase korunovaný vyrovnávajúcim gólom Stropkova, v prvom polčase mali domáci 2 dobré strelecké príležitosti na zvýšenie svojho náskoku.