3.kolo - Bez straty bodu už iba majster Dukla Banská Bystrica B a Prešov B, Dekrét rozhodol o výhre Podbrezovej B v Košiciach nad Lokomotívou hattrickom a je na čele strelcov s 5 gólmi, nováčik Poprad s druhou výhrou, bez bodu už len Lučenec

Góly: Adam Sovič vs. 3x Dekrét

Podbrezová: Straka-Mozoláni, Petrík, Balla, Majerník, Rosík (70´ Valigura), Hornyák, Vysočan, Püspöky, Švéda, Dekrét

Asistent trénera Podbrezovej Pavel Kajaba:

Do zápasu sme vstúpili ustráchane a taktické pokyny hrať po zemi zostali v kabíne. Domáci hrali jednoducho, nakopávali lopty za našu obranu a my sme sa tomu prispôsobili. Útočníci nepodržali loptu a naša obrana bola preťažená. V 12.min urobil hrubú chybu Majerník, domáci to využili Sovičom 1:0. V 20. min nám vyšla kombinačná akcia a po kolmej prihrávke Horvátha na Dekréta zrovnávame stav zápasu na 1:1. Po polčasovom pohovore v kabíne s hráčmi sa naša hra v druhom polčase zlepšila, vytvorili sme si gólové príležitosti a v 56.min po prihrávke Petríka za obranu domácich Dekrét zvyšuje na 1:2. V 66. min chybu domáceho brankára využíva Dekrét. V závere zápasu zaujali gólové strely Ballu a Dekréta, no bez gólového efektu. Pochvalu si zaslúži celé mužstvo ŽP Šport za kolektívny výkon a aj výkon strelca troch gólov Dekréta.

Námestovo - Jupie Banská Bystrica Podlavice (Badín) 0:0

Góly: 62´Dubas - 0:1

Prešov: Valigura - Husivarga (79. Krivý), Poník, Pastirčák, Fertaľ - Magda, Poláček, Huba (41. Imtich), Molitoris - Holomaň (73. Havira), Dubas (63. Minár)

Tréner Prešova Stanislav Baran:

Zlepšili sme sa v hernom prejave celého družstva. Vypracovali sme si v prvom polčase 3 a v druhom 5 gólových šanci. Bohužiaľ len 1 sme premenili na víťazný gól. Domácich sme okrem jedného TK do vážnejšej šance nepustili.

Lučenec - Stropkov 1:5 (0:3)

Góly: neznámy vs. 2x Skala, Sivák, E.Zápotocký, Gundzík

Košice B - Ružomberok B 4:1 (0:1)

Góly: Bavoľár, Horizral, Ferdinand, Slicho vs. Lovás

Liptovský Mikuláš - Dukla Banská Bystrica B 1:4 (0:1)

Góly: 20´Marián Lacko - 0:1, 51´Marián Lacko - 0:2, 61´Rastislav Bublák - 0:3, 68´Martin Šimun - 1:3, 75´Rastislav Bublák - 1:4

Liptovský Mikuláš: Korytko - Uličný (41´ Pastva), Tomčík, Ferleťák, Šimun, Majerčík, Semyaniv (41´ Bielik), Moravčík (41´ Wosiňski), Laco (41´ Vozár), Lasák, Frian

Dukla: Faltáni - Lazár, Hojo (41´ Sedláček), Jelenčík (55´ R. Mojžiš), Kapusta (55´ Dolinec), Reguli, Lunter, Daniel, Lacko (63´ Peniak), Škrečko, Bublák