4.kolo - 5 gólový koncert Petra Stana z Jupie Podlavice - Badín proti Giraltovciam, na čelo tabuľky sa po prekvapujúcej prehre Dukly B s Košicami B dostal Prešov B, Lučenec odišiel z Ružomberka B s vysokou prehrou, Peter Stano sa dostal na čelo strelcov

27.08.2012 22:36

4.kolo - 26.8.2012

Vranov nad Topľou - Liptovský Mikuláš 1:3 (0:2)

Góly: Pankúch vs. Danko, Majerčík, Laco

Góly: Juraj Gábor, Radoslav Arvensis vs. Švéda, Gemzický

Podbrezová B: Straka-Mozolány-Petrík -Lámocký,(52:min Gavlát) Zachar (64min Štulajter), Hornyák ,Vysočan (52min Rosík) ,Puspuky(63min Valigura).-Dekrét-Švéda

Tréner Podbrezovej B Marcel Turňa:

Do zápasu sme vstúpili nervózne a hra v úvodných 15-tich minútach bola rozháraná z oboch strán. Viazla nám kombinácia, nevedeli sme sa dostať do tempa, strácali sme priveľa ľahkých lôpt, absolvovali sme mnoho osobných súbojov. V 20.min vysunul Hornyak, kolmicou Zachara, no ten zbrklo prestrelil bránu, V 30.min zahrali na krátko roh Puspoky s Dekrétom, Švéda hlavičkoval do brvna a Gemzický dorazil loptu do brány. V 45.min urobil hrubú chybu v strede poľa Švéda a súper po kolmej prihrávke do otvorenej obrany vyrovnal. V 60.min mal veľkú šancu Švéda, no volejom z vnútra šestnásky netrafil bránu. Súper nás potrestal v 77.min po rohovom kope, keď po zlom bránení súper otočil skóre. Potom sme vrhli všetky sily do útoku a našťastie o minútu po kolmici Rosíka vyrovnal Šveda. V zápase sa zrodila zaslúžená remíza.

Dukla Banská Bystrica B - Košice B 3:4 (2:2)

Góly: 2x Rastislav Bublák, Vítek vs. neznámi strelci

Stropkov - Námestovo 1:0 (1:0)

Góly: Skala

Ružomberok B - Lučenec 7:0 (2:0)

Góly: 3x Lovás, 2x Kubás. Gerát, Wurczell

Jupie Banská Bystrica Podlavice (Badín) - Giraltovce 7:1 (4:1)

Góly: 5x Peter Stano, Jakub Kristály, Dávid Rerich vs. neznámy

Góly: Dubas, Huba vs. neznámy

Prešov B: Jakubech - Sučka, Poník, Pastirčák, Fertaľ - Magda, Poláček (39. Huba), Holomaň, Molitoris (60. Havira) - Adamčík (40. Dubas), Imrich

Tréner Prešov B Stanislav Baran:

Dosiahli sme víťazstvo, ale bol to z našej strany slabý výkon. Prehrávali sme polčas 1:0, keď sme dostali gól po ŠS. V druhom polčase sme vďaka zvýšenej bojovnosti strelili 2 šťastné góly, ale herne nemôžme byť spokojní."

Poprad - Humenné 1:0 (0:0)

Góly: neznámy strelec