5.kolo - Bytča obrátila duel s Rajcom a je naďalej 100%tná, Rimavská Sobota vyhrala vo Zvolene rozdielom 4 gólov, Kysucké Nové Mesto deklasovalo Vrútky, Žiar zase Sliač/Kováčovú, Jupie Badín B zdolal v derby MFK, Illéš sa so 7 gólmi dotiahol na Hrica

01.10.2012 02:19

5.kolo - 1. a 2.9.2012

Kysucké Nové Mesto - Vrútky 10:0 (5:0)

Góly: 12´Lukáš Martinček - 1:0, 15´Marek Čelko - 2:0, 23´Stanislav Čavajda - 3:0, 26´Patrik Tolnaj - 4:0, 32´Patrik Tolnaj - 5:0, 48´Marek Čelko - 6:0, 51´Jaroslav Ochodničan - 7:0, 60´Stanislav Čavajda - 8:0, 64´Patrik Tolnaj - 9:0, 75´Lukáš Martinček - 10:0, čisté konto udržal Matej Ošlejšek

Jupie Banská Bystrica Podlavice / Badín B - MFK Banská Bystrica 3:2 (2:0)

Góly: 23´Pavol Lichý - 1:0, 39´Marek Orság - 2:0, 45´Tomáš Žaloudek - 2:1, 60´Martin Šajgal - 2:2, 80´Marek Orság - 3:2

Bytča - Rajec 4:2 (1:2)

Góly: 3´Michal Náležinský - 0:1, 10´Michal Náležinský - 0:2, 21´Tomáš Mišutka - 1:2, 54´Branislav Hrtánek - 2:2, 60´Branislav Hrtánek - 3:2, 70´Rastislav Gežo - 4:2

Celý zápas mala Bytča prevahu, no nedávala si pozor v obrane z čoho už v 3min. pramenil úvodný gól hostí a taktiež po brejku aj v 10 min. gól hostí na 0-2. V oboch prípadoch sa presadil Náležinský. Neskôr Bytča premenila jednu z mnoha šancí na strelenie gólu v prvom polčase po peknej kombinácii do prázdnej brány zakončoval Tomáš Mišutka. Bytča zahodila v prvom polčase veľké množstvo šancí. Keby mala viac šťastia, mohla úplne zvrátiť priebeh zápasu ešte do polčasu. Takto sa jej to podarilo až v druhom polčase.

Góly: 10´Dušan Tužinský - 1:0, 20´Dávid Tisovský - 2:0, 34´Andrej Ďuriš - 2:1, 73´Matej Čechovič - 2:2

Mladší dorast U 17- Nová Baňa – Bánová 2:2 , kde napriek tomu, že hralo naše mužstvo len s desiatimi hráčmi , v prvom polčase si dobrou hrou vypracovalo a strelilo dva góly – Tisovský a Tužinský . V druhom polčase však vypracované príležitosti – niekoľko samostatných nájazdov našich útočníkov na brankára sa však už nepodarilo premeniť a súperovi sa podarilo strelením taktiež dvoch gólov vyrovnať a tak stretnutie skončilo nakoniec remízou 2:2 .

Zvolen - Rimavská Sobota 1:5 (1:3)

Góly: 2´Gergo Urban - 0:1, 9´Viliam Paučo - 1:1, 13´Zsolt Múčik - 1:2, 30´Ronald Illéš - 1:3, 54´Ronald Illéš - 1:4, 67´Ronald Illéš - 1:5

Pohronie Žiar nad Hronom / Dolná Ždaňa B - Sliač / Kováčová 8:0 (5:0)

Góly: 6´Miroslav Líška - 1:0, 18´Dávid Beňo - 2:0, 21´Dávid Beňo - 3:0, 30´Dávid Beňo - 4:0, 31´Dávid Beňo - 5:0, 42´Dávid Beňo - 6:0, 65´Patrik Blahút - 7:0, 68´Erik Schillinger - 8:0, čisté konto udržal Karol Kružic

Čadca - Kremnička 1:0 (1:0)

Góly: 11´Timotej Vrábel - 1:0, čisté konto udržal Slavomír Ondrušek