6.kolo - Dukla B sa po výhre nad Námestovom osamostatnila na čele, lebo Podbrezová B prehrala derby v Badíne s Jupie, Martin zdolal rozdielom triedy Prešov B, Ďanovský skóroval už 9krát, Liptáci vezú 3 body z Humenného, Lučenec z Vranova

Góly: Havrla, Lelák

Góly: 1´Jakub Dvorštiak - 1:0, 36´Miroslav Petko - 1:1, 65´Milan Liháň - 2:1, 73´Radoslav Ďanovský - 3:1, 89´Maroš Bačík - 4:1

Prešov B: Harničár - Petko, Jopek, Sabol, Balun - Baláž (71. J. Kravec), Macej, Keresteš, Mišenko - Kráľovič (61. Baran), M. Kravec (76. Poklemba)

Tréner Prešova B Pavol Vytykáč: "V 1. polčase bol zápas vyrovnaný, nepremenili sme pokutový kop a navyše za stavu 1:1 ani samostatný nájazd M. Kravca, ktorý obišiel aj brankára, ale nedokázal dopraviť loptu do opustenej brány. V 2. polčase rozhodli individuálne výkony hráčov, ktorých kvalita z pohľadu ofenzívy bola jednoznačne na strane domácich, a preto zaslúžene vyhrali."

Dukla Banská Bystrica B - Námestovo 4:0 (2:0)

Góly: Patrik Podkonický, Maroš Balko, Tomáš Račák, Jakub Herich

Ružomberok B - Giraltovce 2:1 (1:0)

Góly: Kendera, Laura vs. Lechman

Góly: 6´Tomáš Černák - 0:1, 9´Filip Jánovský z 11m - 1:1, 51´Švec - 2:1, 54´Marcel Vysočan - 2:2, 86´Ďurta - 3:2

Po sérii štyroch náročných, víťazných zápasoch nás čakal „majstrák“ s úlohou hlavného favorita. Od úvodu sme chceli ovládnuť zápas, k čomu nám pomohol strelený gól Černáka z priameho kopu už v 6. min. po faule na Urbánika. No našej hre stále chýbala kompaktnosť s nasadením a herný prejav, čo nás zdobilo po minulé zápasy. Absolútne sme sa prispôsobili hre domácich, za čo sme v konečnom dôsledku pykali. Odpoveď súpera prišla už v 9. min, kedy bola po kontakte Ľuptáka s útočníkom nariadená penalta, ktorú premenil Jánovský. Do polčasu sa hral nezáživný futbal bez štipky umenia na čo doplatil Pavličko striedaním v 31.min. Po tvrdých slovách v kabíne sme očakávali zlepšenie, no nestalo sa tak. V 51. min. sa domáci dostali do vedenia gólom Šveca po rýchlom protiútoku a nedôraze našej obrany. My sme reagovali gólom v 54.min. po jednej z dvoch kombinácii Urbánika s Petruszom so zakončením Vysočana, čo je proti takémuto súperovi strašne málo. Katastrofálny výkon vyústil v 86. min, keď za domácich po strele z kraja ihriska uzavrel stav stretnutia Ďurta strelou od tyči na konečných 3:2. V zápase sme urobili obrovské množstvo individuálnych chýb, ktoré využil zatiaľ najslabšie hrajúci tým v lige a nás tým vrátil späť z oblakov na pevnú zem !!! Od súpera sme neboli lepší v žiadnom aspekte a treba sa poučiť z takto nezvládnutého zápasu.