6.kolo - V šlágri kola vyhrala Očová v Braväcove rozdielom triedy a je novým lídrom, Pliešovce pripravili Hontianskym Nemciam prvú prehru, Bzovík zmierlivo s Banskou Štiavnicou, tabuľke strelcov vládne naďalej Bodnárik s 10 gólmi

18.09.2012 18:34

6.kolo - 8. a 9.9.2012

Braväcovo - Očová 2:5 (0:1)

Góly: 11´Patrik Oláh - 0:1, 54´Michal Kučera - 1:1, 60´Ján Válovčan - 1:2, 75´Ján Tkáčik - 2:2, 80´Lukáš Šimkovič - 2:3, 84´Tomáš Chabada - 2:4, 88´Lukáš Šimkovič - 2:5

Stožok - Podzámčok 2:2 (0:1) - Denis Kuchár

Góly: 11´Maroš Hakel - 0:1, 52´Dalibor Berky - 0:2, 63´Matej Fekiač - 1:2, 82´Štefan Fekiač - 2:2

Hostia nastúpili s desiatimi hráčmi a domáci mali teda jasne dominovať. Lenže ich začiatok bol slabý a po chybe obrany v 10. min. sa Podzámčok ujal vedenia. Domáci sa viac bránili ako útočili, ale hostia sa do väčších šancí nedostávali, preto sa do polčasu stav nezmenil. V druhom dejstve domáci chceli vyrovnať, ale v 53. hostia pridali druhý gól. Až tento moment Stožok nabudil a z brány hostí si urobili strelnicu. Najskôr brvno, potom žrď, no nakoniec v 62. minúte po centri Ľuptáka skóroval Matej Fekiač. Hostia často faulovali za čo boli odmeňovaní žltými kartami. Domáci mali množstvo priamych kopov z nich trafili spojnicu, ďalšiu strelu vyrazil brankár hostí na brvno a neskôr zase na roh. Tento rohový kop bol pre hostí osudný, keď sa pred bránou presadil Štefan Fekiač. Od tohto momentu sa oba tými snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Nebezpečná strela hostí smerovala vedľa. V 88. min. bol vylúčený hráč hostí po druhej žltej karte. Následný priamy kop však domáci nevyužili a nakoniec oba tímy potešil cenný bod do tabuľky.

Selce - Kremnica 3:2 (1:1)

Góly: 7´Tomáš Belička - 0:1, 9´Michal Turošík - 1:1, 72´Milan Schmidt - 1:2, 78´Lukáš Strečok - 2:2, 83´Patrik Ivanič - 3:2

Hostia začali aktívne z čoho aj padol rýchly gól. No o dve minúty bolo vyrovnané po šťastnom góle domácich. Prvý polčas sa potom už len dohrával. V druhom dejstve začali aktívne hostia. V 68. minúte sa škaredým faulom prezentoval domáci stopér, ale vyslúžil si "len" žltú kartu. Hosťujúci hráč po tom súboji dopadol oveľa horšie,  zlomil si ruku. No následne z priameho kopu dal prekrásny gól Schmidt, ktorý vyprášil šibenicu. No len hostia znova začali robiť chyby. v 75. minúte spravil veľkú chybu brankár a bolo 2-2. A o 7 minút neskôr spravil chybu ľavý obranca hostí a zrazu bolo 3-2. Hostia nebodovali ani v šiestom zápase. Hoci za tento výkon si minimálne bod zaslúžili.

Pliešovce - Hontianske Nemce 2:0 (0:0)

Góly: 59´Richard Ihring z 11m - 1:0, 81´Ján Rell - 2:0, čisté konto udržal Martin Paľov

Bzovík - Banská Štiavnica 2:2 (1:1) - Dávid Szabó

Góly: 13´Radovan Ďurovič - 0:1, 26´Jakub Zelenčík - 1:1, 68´Radovan Ďurovič z 11m - 1:2, 78´Marián Greško z 11m - 2:2

Celý zápas bol viac menej vyrovnaný. Prvý gól padol v 15 min., keď Ďurovič dostal krásnu nahrávku od Ladického a sám na brankára skóroval. (0:1) Na 1:1 vyrovnáli domáci v 25 min., keď sám na brankára útočník preloboval brankára po tom ako vybehol. Do 2 polčasu vkročili lepšie hostia a vytvárali si viac šancí ako domáci. Tá najväčšia prišla v 60 min., keď Ďurovič prešiel cez 4 obrancov uplne sám a v 16tke bol sfaulovaný. Hostia kopali penaltu a Radovan Ďurovič skóroval (1:2). Bzovík ešte zabojoval a v 80 min. vyrovnal po penalte. (2:2) Rozhodca za zápas udelil 3 červené karty 1x Banskej Śtiavnici v 55 min., Bzovík 2x v 60 min. a 80 min.

Slovenská Ľupča - Látky 1:2 (1:1)

Góly: 23´Martin Václavík - 0:1, 28´Marcel Dubšík z 11m - 1:1, 75´Martin Václavík - 1:2