7.kolo - Dukla B zakopla v Giraltovciach, Jupie Badín uspel v Prešove B, 3 body mu vystrieľal 10.gólom sezóny Peter Stano, Podbrezová B zvládla súboj so Stropkovom, Liptáci otočili duel s Martinom, Lučenec sa teší z 1.výhry

23.09.2012 23:15

7.kolo - 15. a 16.9.2012

Góly: 68´Peter Stano - 0:1

Prešov B: Brendza - Husivarga (46. Pastirčák), Poník, Ivanič, Fertaľ - Magda, Poláček (69. Havira), Huba, Holomaň (61. Darák) - Imrich (77. Žipaj), Dubas

Tréner Stanislav Baran: "Podali sme veľmi slabý výkon. Na veľmi nekvalitnom teréne to bolo hlavne o bojovnosti, v ktorej nás súper prevýšil. Pripravili sme si veľmi málo gólových šancí."

Liptovský Mikuláš - Martin 2:1 (0:1)

Góly: 2x Majerčík vs. Lukáš Turčina

Góly: Švéda, Petrík, Badinka vs. Polaščík

Podbrezová B:

Szarowský , Rosík, Petrík, Gemzický, Majerník - Káčerík ( Gavlák 68 min), Badinka, Griga (Mozoláni 46 min ), Püspöky ( Lámocký 66min )- Dekrét ,Švéda ( Vysočan 57min )

V zápase popredných mužstiev v tabuľke sme chceli jednoznačne zvíťaziť. Úvod MZ bol plne v našej réžii. V 4.min Dekrét nepremieňa gólovú príležitosť po úniku. V 8.min po centri Majerníka skóruje Švéda (1:0). Od tohto momentu sme herne dominovali čo sme potvrdili v 22.min, keď po dobre zahratom rohovom kope a následnom zakončení, hlavičkou zvyšuje na 2:0 dobre hrajúci Adam Petrík. V závere prvého polčasu sme urobili hrubú chybu v obrane, ktorú super využil a zdramatizoval priebeh. Do druhého polčasu sme nastupovali s úmyslom pokračovať v kombinačnej hre a gólovo sa presadiť. Zámer vyšiel v 49.min keď po centri Mozolániho, Badinka zvyšuje na 3:1. Do konca zápasu sme si vytvorili ešte tri gólové príležitosti, no tie ostali nevyužité. Mužstvo si zaslúži pochvalu za predvedenú kombinačnú hru počas celého MZ, no v závere vznikli určité nepresnosti, ktoré bude potrebné odstrániť.