8.kolo - Očová je v skvelej forme, Kremnici naložila desiatku, Hontianske Nemce zvládli derby v Bzovíku, nováčik Hrochoť poskočila po výhre nad Látkami na 3.miesto, Banská Štiavnica vezie cenné 3 body zo Seliec, Šnajder lídrom strelcov s 13 gólmi

26.09.2012 12:39

8.kolo - 22. a 23.9.2012

Očová - Kremnica 10:1 (6:0) - Ján Šimkovič, tréner Očovej

Góly: 7´Ján Válovčan - 1:0, 9´Tomáš Huliak - 2:0, 18´Jakub Babic - 3:0, 27´Peter Huliak - 4:0, 31´Tomáš Huliak - 5:0, 33´Matej Filip - 6:0, 67´Dušan Široký - 7:0, 68´Dušan Široký - 8:0, 71´Peter Huliak - 9:0, 77´Milan Schmidt - 9:1, 81´Jakub Babic - 10:1

Jednoznačná záležitosť Očovského dorastu, ktorý po celý čas zápasu dobíjali bránu Kremnického brankára a nebyť dobrého výkonu brankára hostí skóre mohlo byť aj vyššie. Za predvedený výkon chalanom ďakujem a prajem si naďalej taký zodpovedný výkon. Patrí im veľké Ďakujem. Len tak ďalej chalani.

Druhý komentár

Prvý polčas bol jasnou záležitosťou domácich ktorý prevýšili hostí o dve triedy v pomere 6:0. Druhý polčas sa potom dohrával už viac menej len sporadicky hoci domáci si vypracovali veľa šancí no premenili len štyri akcie. Hostia dali z ojedinelého útoku gól. Domáci si tak jednoznačne zaslúžili víťazstvo, aj keď Kremničania pricestovali len v provizórnej zostave.

Stožok - Pliešovce 0:0 - Denis Kuchár

Čisté konto udržali: Peter Valocka (Stožok) a Martin Paľov (Pliešovce)

Zápas bol pre oba tímy veľmi dôležitý a preto sa snažili naplno bodovať. Začiatok zápasu bol vyrovnaný aj jeho priebeh do šancí sa dostávali oba tímy, ale výraznejšiu príležitosť si ani jeden z nich nevypracoval. V druhom polčase už pribudli aj karty častejšie fauly na oboch stranách. Nikto nechcel spraviť chybu v zápase, odvíjal sa skôr medzišestnástkový futbal. Asi v polovici druhého polčasu rozhodca neuznal gól domácemu Gergeľovi, keďže pred gólom sa lopta dostala za čiaru. Nakoniec sa zrodila deľba bodov, ktorá nakoniec obom tímom vyhovovala.

Selce - Banská Štiavnica 1:2 (1:1)

Góly: 17´Radovan Ďurovič - 0:1, 33´Lukáš Strečok - 1:1, 67´Martin Cibuľa - 1:2

Slovenská Ľupča - Podzámčok 2:3 (2:2), dodatočne skontumované v prospech domácich - 3:0

Góly: 28´Dominik Sauka - 1:0, 30´Maroš Bakaljar - 2:0, 32´Jozef Gašpar z 11m - 2:1, 40´Dalibor Berky - 2:2, 64´Jozef Gašpar z 11m - 2:3

Hrochoť - Látky 5:2 (2:1) - Michal Ondrejka

Góly: 7´Peter Berky - 1:0, 13´Peter Berky - 2:0, 19´Lukáš Ďurica - 2:1, 58´Daniel Berky - 3:1, 74´Drahomír Berky - 4:1, 78´Drahomír Berky z 11m - 5:1, 85´Daniel Slovák - 5:2

Bzovík - Hontianske Nemce 1:3 (0:3)

Góly: 32´Maroš Gembický - 0:1, 33´Šimon Šnajder - 0:2, 39´Šimon Šnajder - 0:3, 62´Tomáš Černica - 1:3