9.kolo - Očová mala voľno, ale udržala si 1.miesto, lebo Hontianske Nemce nestačili v prestrelke na nováčika Hrochoť, Banská Štiavnica zdolala rozdielom triedy Braväcovo aj vďaka hattricku Ďuroviča, Stožok vybojoval v Kremnici cenné 3 body v 89.min.

30.09.2012 22:34

9.kolo - 29. a 30.9.2012

Hontianske Nemce - Hrochoť 3:4 (2:3)

Góly: 4´Peter Berky - 0:1, 12´Drahomír Berky - 0:2, 22´Ján Poláček - 1:2, 29´Šimon Šnajder - 2:2, 38´Marek Mišáni - 2:3, 49´Drahomír Berky - 2:4, 79´Šimon Šnajder - 3:4, v 18´min. nepremenil domáci kapitán Ján Poláček za stavu - 0:2 pokutový kop, v 67´min. nepremenil Jakub Pisák za stavu - 2:4 pokutový kop

Podzámčok - Bzovík 1:0 (0:0) - hostia nastúpili na zápas len s 9 hráčmi

Góly: 83´Martin Kuchár - 1:0, čisté konto udržal Alexander Baláž

Pliešovce - Slovenská Ľupča 3:0 (1:0)

Góly: 31´Martin Popper - 1:0, 68´Martin Popper - 2:0, 72´Stanislav Rausa - 3:0, čisté konto udržal Martin Paľov

Kremnica - Stožok 1:2 (0:1) - Denis Kuchár

Góly: 20´Michal Výboh z 11m - 0:1, 57´Andrej Mazúr - 1:1, 89´Lukáš Gergeľ - 1:2

Začiatok zápasu patril domácim mali viac loptu aj sa častejšie dostávali do šancí, ale len do 20. munúty, keď strelu Hanusku chytil v pokutovom území do ruky obranca domácich. Následnú penaltu premenil Výboh a Stožok bol na koni. Kremničania sa snažili vyrovnať nepúšťali hostí do šancí, ale polčas sa skončil 0:1. Aj v druhom polčase sa domáci snažili vyrovnať veľa striel zblokovali obancovia Stožku. Veľkú šancu mali hostia, keď po prihávke Ľuptáka zahodil šancu Hanuska. Neskôr sa už domácim podarilo vyrovnať, keď sa presadil Mazúr. Kremnica chcela dať aj druhý gól mala na to veľa šancí, lenže to sa im nepodarilo. Nakoniec ešte v 89. minúte po akcii Kováča s Gergeľom skóroval druhý menovaný a Stožok tak získal cenné druhé víťazstvo v sezóne.

Banská Štiavnica - Braväcovo 4:1 (3:1)

Góly: 8´Filip Nosko - 0:1, 11´Radovan Ďurovič - 1:1, 36´Lukáš Malatinec - 2:1, 43´Radovan Ďurovič - 3:1, 68´Radovan Ďurovič - 4:1

Látky - Selce 2:3 (2:1)

Góly: 8´Šimon Podhora - 1:0, 31´Milan Kriško - 1:1, 44´Martin Václavík - 2:1, 63´Jakub Mesík - 2:2, 86´Patrik Ivanič - 2:3