9.kolo - Štiavnik potvrdil výbornú formu a Radoľa si vezie domov 12 gólový prídel, Teplička vyhrala šláger kola s Čiernym a drží 2.miesto, Belá a Terchová iba remizovali, Gulán pridal hattrick a skóroval už 16krát !!!

16.10.2012 18:36

9.kolo - 29. a 30.9.2012

Dolná Tížina - Belá 0:0

Čisté konto udržali: Michal Zicho (Dolná Tižina) a Michal Hriník (Belá)

Stará Bystrica - Raková 2:3 (2:1)

Góly: 6´Stanislav Duraj - 0:1, 41´Erik Potočár - 1:1, 44´Miroslav Zajačik - 2:1, 60´Juraj Križek - 2:2, 80´Jakub Holeťák - 2:3

Štiavnik - Radoľa 12:0 (2:0)

Góly: 27´Martin Gulán - 1:0, 37´Martin Fujaček - 2:0, 52´Tomáš Hujo - 3:0, 53´Ján Všelko z 11m - 4:0, 62´Martin Gulán - 5:0, 71´Jakub Kopúnik - 6:0, 73´Juraj Belko - 7:0, 77´Ján Všelko - 8:0, 79´Rastislav Korbáš - 9:0, 80´Peter Baránek - 10:0, 81´Ján Všelko - 11:0, 85´Martin Gulán z 11m - 12:0, čisté konto udržal Martin Mištrík

Dolný Hričov - Podvysoká 1:1 (0:1)

Góly: 8´Dušan Hruška - 0:1, 75´Martin Kabašta - 1:1

Terchová - Zborov nad Bystricou 1:1 (0:0) - Martin Baláž

Góly: 70´Ján Kačáni - 1:0, 75´Dávid Jedinák - 1:1

Úvod patril domácim, hrozili najmä z diaľky, no nič sa neudialo. Krásnu strelu vyslal Kvočka, no brankár zázračne zakročil. Potom zahrozil aj Zborov, no v koncovke chýbala presnosť. Do šance sa dostal Baláž, no minul bránu. Šancu premrhal i Cingel, gól nepadol ani na druhej strane, a tak sa išlo do kabín za stavu - 0:0.
V druhom polčase sa opäť viac do šancí dostávali domáci, hostia len bránili bod a zdržiavali. To sa im mohlo stať osudným, keď v polovici druhého polčasu Terchovú spasil kapitán Kačáni. Výborne si narazil s Cingelom, dostal sa do šestnástky, z uhla poslal center, ktorý však prepadol až do siete - 1:0. Domáci sa mohli ukľudniť a začať hrať svoju hru. To sa však nepodarilo. Na 2:0 mohol pridať Lysičan, no chýbali centimetre. Potom prišla sporná situácia. Nakopnutá lopta hostí, hráč v ofsajde, rozhodkyňa nepískla, a lopta sa ocitla za chrbtom Matušeka - 1:1. Do konca zápasu si už ani jeden tím nevypracoval vážnejšiu šancu, a tak Terchová stratila dôležité 2 body, naopak Zborov získal prvý, veľmi cenný bod z vonka.

Kysucký Lieskovec - Strečno 0:1 (0:1)

Góly: 30´Roman Ondák - 0:1, čisté konto udržal Tomáš Martinka

Teplička nad Váhom - Čierne pri Čadci 4:2 (1:0)

Góly: 17´Matej Trnka - 1:0, 60´Roman Majerčík - 2:0, 63´Vladislav Krenželák - 2:1, 68´Vladislav Krenželák - 2:2, 79´Mário Adamus - 3:2, 85´Ján Smolka z 11m - 4:2