9.kolo - Turany prehrali na pôde nováčika z O.Polhory, ale stále vedú, lebo šláger kola Likavka - O.Veselé skončil deľbou bodov, na čelo súťaže sa po vysokej výhre nad Bešeňovou dotiahol nováčik Istebné

16.10.2012 22:04

9.kolo - 29. a 30.9.2012

Trstená - Dlhá nad Oravou 2:1 (0:0)

Góly: 54´Matúš Greššák - 1:0, 82´Ján Čupaj - 1:1, 85´Marek Števuliak - 2:1

Švošov - Liptovské Sliače 3:2 (0:1)

Góly: 21´Štefan Podhorský - 0:1, 46´Erik Fajta - 1:1, 50´Erik Fajta - 2:1, 53´Jakub Likavčan - 2:2, 60´Jakub Roštek - 3:2, v 30´min. nepremenil domáci hráč Jakub Roštek za stavu - 0:1 pokutový kop

Istebné - Bešeňová 8:0 kontumačne, hostia nastúpili na zápas len s 9 hráčmi, po 1.polčase klesol počet hráčov v tíme hostí pod 7 a zápas bol predčasne ukončený

Góly: 10´Tomáš Lomáz - 1:0, 20´Andrej Kohár - 2:0, 23´Tomáš Lomáz - 3:0, 25´Andrej Kohár - 4:0, 28´Andrej Kohár - 5:0, 30´Jozef Labuda - 6:0, 40´Tomáš Lomáz - 7:0, 44´Tomáš Lomáz - 8:0, čisté konto udržal čisté konto udržal Martin Ševčík

Zákamenné - Rabča 3:2 (1:1) - facebook/Zákamenné

Góly: 1´Patrik Krivanka - 0:1, 8´Ľubomír Dibdiak - 1:1, 53´Ľubomír Dibdiak - 2:1, 58´Jaroslav Belicaj z 11m - 3:1, 84´František Masničák - 3:2

Zákamenné: L.Florek, M.Vojtaššák, M.Michalica, Marek Florek, V.Klimčík (M.Fafejta), L.Vojtaššák, P.Beňuš, Maťo Florek, D.Račák (M.Belicaj), J.Belicaj, Ľ.Dibdiak.

Domácich zaskočil rýchly gól hneď po úvodnom hvizde a tak sa skóre menilo už po 30 sekundách hry. Naši potom rýchlou kontra akciou vyrovnali, keď sa o gól postaral Ľ.Dibdiak. Menovaný hráč mohol zvýšiť na konci 1. polčasu už na 2:1 ale trafil len konštrukciu brány hostí. Do polovici 2. polčasu sa nič vážne neudialo, no po odrazenej lopte v šestnástke prekonal hosťujúceho brankára svojim druhým gólom Ľ.Dibdiak a zvýšil skóre. O pár minút J.Belicaj prenikol do vápna, kde ho stopér hostí zastavil nedovoleným zákrokom a následnú penaltu premenil. Skóre už len kozmeticky upravil hosťujúci útočník po zlom odkope domácej obrany.

Likavka - Oravské Veselé 2:2 (0:0) - hostia nastúpili na zápas len s 10 hráčmi

Góly: 58´Ján Matloň - 1:0, 60´Marek Majkút - 1:1, 77´Ivan Ganobčík z 11m - 1:2, 85´Andrej Dubovský - 2:2

Oravská Polhora - Turany 5:3 (1:2)

Góly: 8´Libor Majerík - 0:1, 18´Róbert Piader - 0:2, 42´Pavol Plevjak - 1:2, 59´Pavol Plevjak - 2:2, 64´Pavol Plevjak - 3:2, 73´Maroš Žitňák - 4:2, 88´Libor Majerík - 4:3, 90´Maroš Žitňák z 11m - 5:3

Dolný Kubín - Zuberec 2:3 (2:1)

Góly: 14´Dávid Šroba - 0:1, 33´Matej Halaša - 1:1, 39´Miroslav Kaplánek - 2:1, 53´Dávid Šroba - 2:2, 80´Dávid Šroba - 2:3