Ján Sekereš - Maroš Murín, Ján Sáňka, Lukáš Suja, Martin Melich (37´ Michal Ďuriš), Peter Gonda, Ján Košut, Peter Tabaček, Marek Golian, Šimon Šever, Andrej Michalik,

FK 34 Brusno

Patrik Citara - Lukáš Uhrík (46´ Viktor Lihan), Juraj Kováčik, Tomáš Kelemech (46´ Filip Pšenko), Ivan Samuelčík, Tomáš Šagát, Tomáš Dutka, Matej Turcaj (66´ Tomáš Piliar), Jozef Tomenga, Branislav Sáliš (81´ Jozef Gallo), Ivan Sáliš

Strelci gólov:

13´ Ján Košut (1:0), 26´ Lukáš Suja (2:0), 66´ Ivan Samuelčík (2:1), 81´ Lukáš Suja (3:1)

V zápase chudobnom na gólové príležitosti zvíťazili domáci 3:1 (2:0) aj vďaka mimoriadnej efektivite pri premieňaní šancí. Prvý gól im obrana hostí doslova darovala, keď jeden zo stopérov nešťastne nadvihol loptu priamo na hlavu Košuta a ten v 13´ minúte otvoril skóre 1:0. V 26´ minúte záloha i obrana hostí nechala trestuhodne manévrovať s loptou Lukáša Suju, ktorý prešiel cez troch hráčov a popri Citarovi strelou po zemi upravil na 2:0. Druhý polčas začali hostia aktívnejšie a na nohy ich mohol postaviť kontaktný gól Dutku z pokutového kopu v 50´ minúte, ale domáci brankár Sekereš ho vychytal. Brusno sa predsa len gólu dočkalo v 66´ minúte, keď po peknej brejkovej akcii Turcaja , B. Sáliša a Šagáta zakončil do prázdnej brány ich kapitán Samuelčík 2:1. Keď sa hostia chystali k záverečnému náporu v snahe o vyrovnanie urobil chybu brankár Citara, ktorý chytil loptu za hranicou šestnastky a z nariadeného priameho kopu trafil nechytateľne v 83´ minúte Suja 3:1. Potom sa zápas už len dohrával. Detva si vo štvrtom kole pripísala štvrté víťazstvo. Naopak, hostia na svoje prvé body z ihrísk súperov v tejto sezóne stále čakajú.