V.liga dorast - A, podrobnosti z 3. a 4.kola, Ján Turek z Dolného Hričova s 5 gólmi na čele kanonierov

07.09.2010 21:37

3.kolo

Svrčinovec - Radoľa 2:4 (1:2)

Góly: 4´Henrich Benko - 1:0, 41´Erik Kováč - 1:1, 43´Ján Gajdošík - 1:2, 56´Mário Vnuk - 1:3, 57´Mário Vnuk - 1:4, 65´Jozef Čepec - 2:4

Prvé a posledné slovo v zápase mali domáci, ale na body to nestačilo. Hostia zlomili zápas vo svoj prospech v závere 1.polčasu dvoma zlepenými gólmi a vybojovali dôležité 3 body.

Podvysoká - Čadca B 3:0 kontumačne - hostia nepricestovali

Kotešová - Rosina 4:2 (2:0)

Góly: 34´Peter Kamas - 1:0, 35´Peter Kamas - 2:0, 65´Pavol Židek - 2:1, 67´Jakub Sakala - 3:1, 68´Dušan Zemiak - 3:2, 79´Michal Bubica - 4:2

Dôležité prvé body Kotešovej v V.lige v zaujímavom zápase. Domáci neustále viedli, hostia dvakrát stiahli náskok na rozdiel jedného gólu, ale v závere pridal gólovú poistku Bubica.

Zborov nad Bystricou - Skalité 2:0 (1:0)

Góly: 39´Daniel Brňák - 1:0, 62´Marcel Mravec - 2:0

Zborov konečne vyhral, hostia zaostali za očakávaním, keď nedokázali ani raz prekonať domáceho brankára Jaroslava Dominka.

Dolný Hričov - Staškov 2:1 (2:1)

Góly: 4´Ján Turek - 1:0, 20´Miroslav Polka - 1:1, 44´Igor Turták - 2:1

Domáci opäť bodovali naplno, aj keď sa natrápili oveľa viac ako v minulom zápase. Staškov podal sympatický výkon, ktorý môže byť prisľubom do ďalších zápasov.

Turzovka - Belá 4:0 (2:0)

Góly: 3´František Niník (brankár) z 11m - 1:0, 26´Matej Hrčka - 2:0, 78´Tomáš Staník - 3:0, 82´Tomáš Staník - 4:0

Úvodný gól Turzovky v tejto sezóne vsietil brankár Niník z penalty a potom sa k nemu pridali aj ďalší hráči. Výsledok 4:0 hovorí jasnou rečou, Belej zápas vôbec nevyšiel a Niník si pripísal druhé čisté konto v súťaži.

Strečno - Čierne 3:1 (2:1)

Góly: 13´Frederik Tatarka - 0:1, 31´Jakub Ďuriš - 1:1, 43´Jakub Ďuriš - 2:1, 62´Jakub Ďuriš z 11m - 3:1

Strečno otočilo náročný duel s Čiernym zásluhou hattricku Jakuba Ďuriša. Čierne malo šancu za stavu 1:2, ale 56´min. zahodil Tatarka pokutový kop.

Čierne pri Čadci - Čadca B 4:0 (3:0)

Góly: 11´František Cyprich - 1:0, 38´Peter Staňo - 2:0, 41´Michal Šnirc - 3:0, 76´Miroslav Mihalda - 4:0, čisté konto vychytal Pavol Kubalak, v 60´min. nepremenil domáci Michal Šnirc pokutový kop.

Staškov - Podvysoká 6:1 (1:1)

Góly: 11´Vladimír Gajdošík - 1:0, 44´Michal Krnáč - 1:1, 47´Vladimír Gajdošík - 2:1, 53´Vladimír Gajdošík - 3:1, 58´Erik Perďoch - 4:1, 86´Miroslav Polka - 5:1, 88´Pavol Korduliak - 6:1

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V 1.polčase boli hostia favoritovi duelu vyrovnaným súperom, po prestávke však už domáci jednoznačne dominovali a nadelili Podvysokej 6 gólov.

Rosina - Dolný Hričov 1:3 (1:3)

Góly: 7´Lukáš Gavuliak - 1:0, 19´Ján Turek - 1:1, 27´Patrik Niník (brankár domácich vlastný gól) - 1:2, 45´Ján Turek - 1:3

Hostia potvrdili výbornú formu aj v Rosine, kde museli otáčať nepriaznivé skóre. Podarilo sa im to veľmi skoro a potom už len kontrolovali priebeh duelu. Dva góly vsietil Ján Turek.

Belá - Kotešová 2:2 (2:2)

Góly: 7´Milan Vavra - 1:0, 20´Peter Kmeť - 1:1, 23´Michal Bubica - 1:2, 40´Michal Užák - 2:2

Cenný a zaslúžený bod pre Kotešovú, ktorá odpovedala na vedúci gól domácich dvoma rýchlymi gólmi. Bod pre Belú zachránil Užák.

Radoľa - Turzovka 1:2 (0:0)

Góly: 51´Tomáš Staník - 0:1, 59´Filip Letavay - 0:2, 88´Mário Vnuk - 1:2

Turzovke zatiaľ sezóna vychádza nad očakávanie. Priviezla si dôležité body z Radole, ktorá doma nezvikne rozdávať body, ale v tomto zápase boli hostia lepším tímom a s prehľadom doviedli duel do víťazného konca.

Skalité - Svrčinovec 4:2 (1:2)

Góly: 3´Jozef Čepec - 0:1, 15´Marek Kotschy - 1:1, 28´Martin Cyprich - 1:2, 55´Dávid Sojka - 2:2, 57´Marek Kotschy - 3:2, 89´Marek Kotschy z 11m - 4:2

Strečno - Zborov 5:1 (2:0)

Góly: 8´Jakub Ďuriš - 1:0, 25´Dominik Mojský - 2:0, 65´Dávid Jedinák - 2:1, 67´Roman Hanuljak - 3:1, 72´Vojtech Oberta - 4:1, 81´Roman Hanuljak - 5:1

Strečno vyhralo ďalší domáci duel, aj keď až taký jasný výsledok sa nečakal. Dlho to na debakel Zborova ani nevyzeralo, veď v 65´min. znížil Jedinák z pohľadu hostí na 1:2, ale od tohto momentu už bolo na ihrisku len jedno mužstvo.